امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

احتمال امیر مسعودی

احتمال امیر مسعودی

5٫0 rating based on 1,234 ratings
احتمال امیر مسعودی

احتمال امیر مسعودی در کنکور آسان است تنها منبع کامل و جامعی که دانش آموزان می توانند از آن به عنوان منبع کنکور استفاده کنند .

مبحث احتمال یکی از مباحث راحت و پر سوال درس ریاضی در کنکور سراسری می باشد . مبحثی که هر سال حدود ۱۵درصد سوالات ریاضی را به خود اختصاص می دهد .

طبق بودجه بندی کنکور سراسری که در سایت انتشارات گیلنا ، کنکور آسان است منتشر شده است از مبحث احتمال در کنکورسراسری ۳سوال برای داوطلبین نظام جدید و ۳ سوال نیز برای داوطلبین نظام قدیم در کنکور ۹۸ مطرح شده است که در کنکور سال های ۹۰ تا ۹۷ حدود ۵ سوال از مبحث آمار و احتمال مطرح شده است .

ریاضی امیر مسعودی

مهندس مسعودی در کنکور آسان است مباحث ریاضی برای رشته تجربی و رشته ریاضی به صورت کامل تدریس کرده است .

ریاضی امیر مسعودی در سطح آموزشی و تست زنی بالاترین در کنکور و در آموزش می باشد .

 آمار و احتمال در ریاضی

احتمال در سه پایه تحصیلی می باشد که فصل هفتم ریاضی دهم تجربی شامل سه درس می باشد و قبل از فصل هفتم حتما باید مبحث شمارش و ترکیبات خوانده شود که استاد امیر مسعودی شمارش بدون شمردن در ترکیبات را برای دانش آموزان و داوطلبین کنکوری تدریس کرده است .

در ریاضی یازدهم و ریاضی دوازدهم نیز فصل هفتم مبحث احتمال می باشد .  

کنکور آسان است
اوج یادگیری
امیر مسعودی

پیش نیاز احتمال کنکور آسان است

مبحث احتمال یک مبحث تقریبا مستقل می باشد و نیاز خاصی به پیش نیاز ندارد اما یادگیری سریعتر و راحت حل کردن تست های احتمال بهتر است مبحث شمارش بدون شمردن را مطالعه کنید .

احتمال کنکور آسان است

مبحث احتمال نظام جدید در کنکور آسان است توسط امیر مسعودی تدریس شده است .

احتمال دهم امیر مسعودی در سه مبحث آموزش – روش تست زنی و خلاقیت تدریس شده است و برای پیش نیاز احتمال مبحث شمارش بدون شمردن در ترکیبات به صورت آموزش و تست زنی تدریس شده است .

احتمال یازدهم امیر مسعودی در انتشارات گیلنا به صورت تست زنی آموزش داده شده است که در این دی وی دی ها ابتدا تکنیک های آموزشی مطرح شده است و سپس تکنیک های تست زنی سریع احتمال مطرح شده است .

در ریاضی دوازدهم امیر مسعودی احتمال به صورت تست زنی و خلاقیت تدریس شده است .

کنکور آسان است برای جمع بندی مبحث احتمال یک پکیج روش تست زنی احتمال جامع برای دو رشته تجربی و ریاضی آماده کرده است که دانش آموزان با دریافت این پکیج می توانند احتمال هر سه پایه را جمع بندی کنند .

کنکور آسان است
اوج یادگیری
امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.