امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

از زبان رتبه های برتر موسسه

از زبان رتبه های برتر موسسه

5٫0 rating based on 1,234 ratings
رتبه برتر کنکور آسان است

رتبه برترهای کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) چه کسانی هستند ؟ چگونه توانستند به رتبه های برتر دست پیدا کنند ؟ مصاحبه با رتبه برترهای کنکور آسان است .

چطور با معدل ۱۵ پزشکی قبول شدم؟

ابوالفضل جوادیه:معدل ۱۵ شهر اصفهان

قبولی:دکتری پزشکی دانشگاه تهران

همیشه از کودکی آرزوی داشتم جراح مغز واعصاب بشم اولین شکست درسی را وقتی تجربه کردم که در آزمون  ورودی تیزهوشان مقطع راهنمایی موفق نشدم و با تلاش بسیار و هزینه ای زیادی که برای معلم خصوصی داده بودیم نتیجه نگرفتم . حس بدی بود تو اون سن وسال زحمات و هزینه ها همه به هدر رفت . دیگه اون انگیزه سابق رو واسه درس نداشتم و مثل یه دانش آموز معمولی دوران راهنمایی رو به اتمام رسوندم . وارد دبیرستان شدم و رشته تجربی رو انتخاب کردم  دوم که به هر حال گذشت . وقتی وارد سال سوم که شدم و نتایج امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان رو دیدم دومین شکست زندگی خودم رو تو بدترین شرایط دیدم .

فوبیا تابلو نتایج امتحانات خواب را از من گرفته بود هم یاد تابلو آزمون تیزهوشان می افتادم که دنبال  اسم خودم بین قبولی ها میگشتم هم تابلو نتایج امتحانات نهایی که نمرات ضعیف من بیشتر از همه تو چشم میومد .

هزاران بار فکر تغییر رشته به سرم اومد ولی یاد رشته ای که به عشق اون درس میخونم افتادم و منصرف شدم وارد سال چهارم دبیرستان که شدم به خودم قول دادم که دیگه امسال جبران کنم . مدرسه برای ما کلاس خصوصی و موسسه معرفی کرد و ما نیز ثبت نام کردیم چند وقتی گذشته بود اما پیشرفتی رو حس نمیکردم . خیلی عقب بودم خیلی .

داستان آشنایی من با موسسه کنکور آسان است

غروب که از کلاس خصوصی برمیگشتم تو تاکسی با راننده مشغول صحبت شدیم و از درس و کنکور و… صحبت کردیم . خدا خیرش بده با اینکه سواد بالایی نداشت بهترین کمک رو به من کرد و با همان زبان ساده برنامه رادیویی که تو تاکسی گوش می داد را به من معرفی کرد که راجع به کنکور و مشاوره بود .

به خانه که برگشتم و رادیو رو روشن کردم اولین جمله ای که شنیدم کنکور آسان است بود با خودم گفتم پس این همه سختی و عذابی که بقیه دارند برای چیست ؟ کدام حقیقت داره ؟ شماره تلفن استاد حسین احمدی اعلام شد و من پس از چند بار تماس موفق شدم با خود ایشان صحبت کنم .استاد احمدی گفت  چه رتبه ای میخوای ؟ گفتم فقط پزشکی هر شهری که باشه هر دانشگاهی که باشه.استاد گفت ابوالفضل بگو میخواهم همکلاس رتبه یک کنکور بشم گفتم استاد مگه شدنی هست گفت اره بگو….منم پشت تلفن سه بار داد زدم من میخوام همکلاس رتبه یک کنکور بشم!!!همون شب با پسر عمه م که دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران بود صحبت کردم گفت فقط استاد احمدی میتونه برات با این معدل کم و حجم مطالب زیاد معجزه کنه پس کارم رو با استاد شروع کردم و منابع مختلف رو در اختیارم قرار داد.

تاثیر تدریس بی نظیر مهندس امیر مسعودی بر یادگیری من

دیگه جوری برام دروس مثل ریاضی و فیزیک با تدریس مهندس امیر مسعودی سهل و آسون شده بود که شاگرد اول کلاس همیشه از من اشکالاتش رو می پرسید مطالب جوریه که خاطرم می موند تا ماه ها از ذهنم نمی رفت انگار تو ذهنم هک شده بود و وقتی به سوالات سنگین در روز کنکور تجربی جواب میدادم تمامی اون تصاویر تدریس ها ،راه حل ها در دی وی دی ها مثل فیلم تلویزیونی تو ذهنم سکانس به سکانس برام پخش می شد و مسلط به سوالات کنکور جواب میدادم و به ۸۶ درصد ریاضی رسیدم .

برنامه ریزی و مشاوره استاد احمدی به نحوی بود که واقعا عاشق درس خوندن شده بودم گه گاه ۱۵-۱۶ ساعت برای کنکور مطالعه می کردم و خستگی کمی احساس می کردم.نظم مطالعاتی داشتم و روش های مطالعه دروس مختلف را در زمان اندکی به من یاد دادند . تست های سنگین و زمان بر رو با دی وی دی های موسسه کنکور آسان است در خانه جوری حل می کردم که دیگه به کلاس خصوصی نیاز نداشتم و با یک راه حل هم در امتحانات معدلم رو افزایش دادم هم تونستم تو رشته پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم .خدا را شکر که این حس خوب موفقیت را به من هدیه کرد و دیگه اون آدم بی انگیزه سابق نیستم و دنبال رشد و تعالی هستم انشالا بتونم جراح مغز و اعصاب خوبی بشم و به مردم کشورم خدمت کنم .

رتبه برتر های کنکور ۹۸ کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است در کنکور ۹۸ دارای رتبه های زیادی بودند.

آقای شایان اروجی رتبه ۳۳ کنکور تجربی می باشد که دارای برنامه ریزی و مشاوره زیر نظر مستقیم مهندس عارف ربیعیان بودند.

آقای سعید بدلی که با معدل ۹ و با استفاده از منابع دین و زندگی استاد حسین احمدی توانستند به دین و زندگی ۱۰۰ در کنکور سراسری ۹۸ دست پیدا کنند .

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.