امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

انتخاب رشته کنکور آسان است با مهندس امیر مسعودی ومهندس عارف ربیعیان

انتخاب رشته کنکور آسان است با مهندس امیر مسعودی ومهندس عارف ربیعیان

5٫0 rating based on 1,234 ratings
انتخاب رشته با مهندس امیر مسعودی ومهندس عارف ربیعیان

انتخاب رشته خود را به بهترین مشاورین کشور بسپارید.

مهندس امیر مسعودی برترین مدرس فیزیک و ریاضی کشور

مهندس امیر مسعودی دارای مدرک ارشد فیزیک و همچنین دانشجوی دکترای رشته فیزیک دانشگاه تهران می باشند.

مهندس امیر مسعودی با تدریس ریاضی و فیزیک در قالب لوح های فشرده ( DVD های آموزشی ) توانستند خیلی از دانش آموزان را به درصد ۱۰۰ در ریاضی و فیزیک برساند و همچنین دانش آموزان زیادی توانستند با استفاده از دی وی دی های آموزشی مهندس امیر مسعودی به نمره ۲۰ در امتحانات مدرسه برسند.

مهندس امیر مسعودی همچنین با حضور در برنامه  اوج یادگیری – زنگ پنجم – کنکور برتر تدریس های خود را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان و  داوطلبین کنکوری قرار دادند.

انتخاب رشته

بعد از بدست آوردن یک رتبه و تراز عالی با کمک مهندس مسعودی و مهندس ربیعیان باید انتخاب رشته را با توجه به درصد دروس انجام داد.

کنکور آسان است همانطور که در زمینه آموزش و تست زنی داوطلبین کنکور را کمک میکند در زمینه انتخاب رشته نیز با تشکیل گروه زیر نظر مهندس عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی داوطلبین را در بهترین انتخاب را یاری میکند.

مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان با کمک برترین تیم مشاوره زیر نظر مهندس محمد حسینی انتخاب رشته کنکور ۹۸ دانش آموزان را به عهده گرفتند.

دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت کنکور آسان است و یا سایت اوج یادگیری  ویا تماس با ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ ثبت نام خود را انجام دهند.

توجه داشته باشید انتخاب  رشته به صورت حضوری انجام می شود  و ظرفیت ثبت نام محدود می باشد.

ارتباط مستقیم با مهندس امیر مسعودی 

در حال حاضر گروه مشاوره موسسه کنکور آسان است با راه اندازی سایت انتشارات گیلنا  و اوج یادگیری ارتباط آسان بین دانش آموزان و مهندس امیر مسعودی را فراهم کردند.

همچنین با در اختیار گذاشتن شماره تماس دانش آموزان به راحتی می توانند با مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان ارتباط برقرار کنند.

شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ راه ارتباطی داوطلبین با مهندس امیر مسعودی و مهندس عارف ربیعیان می باشد .

همچنین برای ثبت نام می توانید کلمه «انتخاب رشته » را به شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.