امروز یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸

برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است – برنامه ریزی اوج یادگیری

برنامه ریزی موسسه کنکور آسان است – برنامه ریزی اوج یادگیری

5٫0 rating based on 1,234 ratings
برنامه ریزی اوج یادگیری

در زندگی مدرن امروزی می توان بسیاری از کارها را در اوقات کمتری انجام نمود. مشاور تلفنی یکی از کارهای پر مخاطب امروزی است.

 شما می توانید با این روش مشورت و راهنمایی را در عین سرعت و کیفیت بالا استفاده کنید و این را هم در نظر داشته باشید که یکی از مزیت های بسیار خوب این کار، صرفه جویی در هزینه است و خوب هم می دانیم که مشاور حضوری از هزینه بالایی برخوردار است. به عبارتی می توان گفت مشاوره غیر حضوری از نظر مادی و هزینه، این مسئله ها را حذف می کند.

 دانش آموزانی هستند که از حضور فیزیکی در کلاس یا از حضور در کنار مشاور، با سختی های رو به رو هستند. ولی  از طریق تماس با یک مشاور متخصص حرفه ای می توانند کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

مشاوران کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است برای رفع نیاز دانش آموزان و داوطلبین کنکوری به مشاوره ، گروه مشاوره و برنامه ریزی زیر نظر مهندس عارف ربیعیان تشکیل دادند.

گروه مشاوره موسسه کنکور آسان است با همکاری بهترین مشاوران و برنامه نویسان تحصیلی این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده است که در هر مقطع تحصیلی و با هر سطح تحصیلی ، برنامه ریزی مختص به خود را همراه با بهترین منابع دریافت کنند.

منابع کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است با همکاری بهترین اساتید بهترین منابع آموزشی و تست زنی را برای دانش آموزان ارائه کرده است.

منابع کنکور آسان است درقالب دی وی دی های آموزشی ، تست زنی ، جمع بندی ، همایش و خلاقیت تولید شده است. که دانش آموزان برای تهیه این منابع می توانند به سایت گیلنا پابلیشرز یا اوج یادگیری مراجعه کنند.

اساتید موسسه کنکور آسان است

اساتید موسسه کنکور آسان است از بهترین اساتید در سطح کشوری می باشند.

مهندس امیر مسعودی که مدرس ریاضی و فیزیک در موسسه کنکور آسان است هستند.

مهندس عارف ربیعیان مدرس درس شیمی در موسسه کنکور آسان است می باشند .

مهندس ربیعیان برای کنکور ۹۸ در ۷استان کشور همایش برگزار کردند. که ۷۲% سوالات مطرح شده در کنکور سراسری وجود داشتند.

استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی موسسه کنکورآسان است هستند و همچنین ایشان اولین دارنده مجوز نشر لوح های فشرده آموزشی هستند.

دکتر شیخی ، دکتر حسینی نیا ، دکتر امیری و دکتر پازوکی مدرسان درس زیست شناسی می باشند.

برنامه ریزی کنکور آسان است

برنامه ریزی موسسه کنکور آسان توسط گروه مشاوره وزیر نظر مستقیم مهندس عارف ربیعیان انجام می شود.

هر دانش آموز با توجه به مقطع تحصیلی باید در یک طرح ثبت نام کند.

دانش آموزانی که در طرح های موسسه کنکور آسان است ثبت نام کرده اند یک سال به آنها برنامه ریزی ومشاوره رایگان تعلق می گیرد.

طرح های موسسه کنکور آسان است

طرح آینده سازان ویژه دانش آموزان دهم ، طرح نخبگان ویژه دانش آموزان دهم و یازدهمی ، طرح نخبگان پلاس ویژه دانش آموزان دوازدهمی و طرح  اوج یادگیری ویژه دانش آموزان نظام قدیم و کنکوری  های نظام جدید می باشد .

برنامه ریزی و مشاوره طرح نخبگان زیر نظر مستقیم مهندس عارف ربیعیان انجام  می شود و دانش آموز تا پایان یک سال از برنامه ریزی رایگان استفاده می کند.

دریافت برنامه ریزی

دانش آموزان برای دریافت برنامه ریزی  و مشاوره می توانند به سایت گیلنا پابلیشرز ، اوج یادگیری و عارف ربیعیان مراجعه کنند یا با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.