امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

برنامه ریزی ومشاوره رایگان در کنکور آسان است

برنامه ریزی ومشاوره رایگان در کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
برنامه ریزی ومشاوره رایگان

موسسه کنکور آسان است تنها موسسه ی که برنامه ریزی ومشاوره رایگان به دانش آموزان ارائه میدهد.

هر دانش آموزی برای ساختن آینده خود هدف و برنامه هایی دارد. برای رسیدن به آنها تلاش میکند. و در پی یافتن بهترین راه برای رسیدن به هدفش می باشد.اکنون داشتن آینده بهتر بستگی به کنکور دارد.پس باید راههای موفقیت در آن را یافت.

برنامه ریزی ومشاوره رایگان در کنکور آسان است.
مهندس عارف ربیعیان 09121968286
برنامه ریزی ومشاوره رایگان

برنامه ریزی

اساسی ترین و اصلی ترین نیاز دانش آموز برنامه ریزی است.

درس خواندن بدون برنامه ریزی فقط سردرگمی را بدنبال دارد.اما درس خواندن با برنامه ریزی اشتباه نیز نتیجه بخش نمی باشد و فقط باعث استرس و اضطراب دانش آموز واز بین رفتن تایم مفید مطالعه می شود.

در این مقاله ویژگی های یک برنامه ریزی اصولی را شرح داده ایم.

ویژگی های یک برنامه ریزی

در نظر قرار دادن اهداف

برنامه ریزی باید با توجه به هدف داوطلب کنکور آماده شود .برای مثال داوطلبی که هدف پزشکی دارد باید بداند در که  پزشکی در زیر گروه  1 وجود دارد و زیست ضریب ۴ دارد. پس باید تایم بیشتری را برای درس زیست بگذارد.

ساعت مطالعه

برنامه و تایم فضایی نباشد. اگر دانش آموزی روزی ۳ ساعت درس میخواند نباید در قدم اول در برنامه ۱۰ ساعت تایم مطالعه باشد بلکه باید قدم به قدم افزایش یابد.

منحصر به فرد بودن برنامه

برنامه هر فرد باید با  توجه به نیاز خود آن فرد باشد. میتوان از تجربیات رتبه های برتر سال های گذشته استفاده کرد اما در نظر داشته باشید که تجربه هر فرد موفقی با توجه به شرایط خود آن شخص بوده است.

پس به دنبال یک برنامه با منابع و شرایط خود باشید.

قابل جبران بودن برنامه ریزی

برای هر فردی در طی  مسیر کنکور اتفاقی پیش می آید که باعث می شود یک روز از برنامه خود عقب بیافتند .پس برنامه نباید به گونه ای باشد که با یک روز عقب ماندن و انجام ندادن برنامه نتوان آن را جبران کرد.

مکتوب بودن برنامه ریزی

برنامه را برای یک هفته آماده کنید. یا آن را به صورت مکتوب هر شب آماده کنید . یعنی بدانید که فردا صبح بعد از بیدار شدن چطوری باید شروع کنید و چه درسی را باید شروع کنید.

اینها فقط بخشی نکات یک برنامه خوب بود.

اگر برنامه ریزی شما تمام این نکات را همزمان در برداشته باشید میتوان گفت شما در راه رسیدن به هدف قرار گرفته اید.

در غیر این صورت می توانید با موسسه کنکور آسان است (گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان) ارتباط برقرار کنید واز برنامه ریزی رایگان این گروه استفاده کنید. راه های ارتباطی با موسسه کنکور آسان است سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری می باشد و شماره تماس کنکور آسان است ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.