امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

بهترین روش آموزش و تست زنی

بهترین روش آموزش و تست زنی

5٫0 rating based on 1,234 ratings

کنکور مسیری که امروزه نه تنها تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور بلکه تمام خانواده های داوطلبین کنکور را نیز نگران کرده است.

نگران از آن جهت که در این مسیر چگونه باید درس خواند؟چه منابعی را باید استفاده کرد؟ بهترین اساتید که میتوان از تدریس آنها استفاده کرد کدامند؟ روش درست تست زدن کدام است ؟ زمان مناسب تست زنی کدام است؟ و سوالات زیادی که ذهن خانواده ها و داوطلبین کنکور را مشغول کرده است .

منابع کنکوری مفید

موسسه کنکور آسان است با بررسی تمام منابع برتر آموزشی و تست زنی از بهترین اساتید کمک زیادی به رفع نگرانی های داوطلبین کنکور کرده است.

 داوطلبین کنکوری قبل از هر چیزی باید آموزش درست وصحیحی نسبت به درس و مباحث دریافت کنند. و سپس روش های درست تست زدن را آموزش ببینند.

تست زنی صحیح دومین راه حل موفقیت دانش آموز در کنکور سراسری است. داوطلب کنکور باید بداند چه تست هایی هر ساله به چه صورتی در کنکور سراسری استفاده می شوند.

اساتید کنکور آسان

موسسه کنکور آسان با جمع آوری بهترین اساتید مانند مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ، مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی ، استاد امیر دانش زاده مدرس زبان ،استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی ،دکتر حسینی نیا و استاد مهدی شیخی  مدرس زیست و… در کنار هم بهترین فرصت آموزشی را در اختیار دانش آموزان سراسر ایران قرار داده است تا همه بتوانند به طور عادلانه از بهترین آموزش ها استفاده کنند.

نمونه تدریس این اساتید را میتوانید به صورت رایگان در سایت مشاهده کنید.

یا با تماس با موسسه کنکور آسان است نمونه تدریس ها را دریافت کنید.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

هزینه پکیچ های کنکور آسان است را می توانید در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.