امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

بهترین روش آموزش و تست زنی در کنکور آسان است

بهترین روش آموزش و تست زنی در کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است

کنکور مسیری که امروزه نه تنها تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور بلکه تمام خانواده های داوطلبین کنکور را نیز نگران کرده است.

نگران از آن جهت که در این مسیر چگونه باید درس خواند؟چه منابعی را باید استفاده کرد؟ بهترین اساتید که میتوان از تدریس آنها استفاده کرد کدامند؟ روش درست تست زدن کدام است ؟ زمان مناسب تست زنی کدام است؟ و سوالات زیادی که ذهن خانواده ها و داوطلبین کنکور را مشغول کرده است .

روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است
روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است

منابع کنکوری مفید

موسسه کنکور آسان است با بررسی تمام منابع برتر آموزشی و تست زنی از بهترین اساتید کمک زیادی به رفع نگرانی های داوطلبین کنکور کرده است.

 داوطلبین کنکوری قبل از هر چیزی باید آموزش درست وصحیحی نسبت به درس و مباحث دریافت کنند. و سپس روش های درست تست زدن را آموزش ببینند.

موفقیت در کنکور

اولین قدم در راه رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری آموزش صحیح است. در آموزش باید مطالب مورد نیاز کنکور آموزش داده شوند و حتی گاهی باید مطالب اضافه تر کتاب که طی چند سال گذشته اصلا از آنها سوالی طرح نشده است حذف گردند. یا به اصطلاحی مطالب پرسوال وخوب کتاب ها تدریس شوند.

و برای هر مسئله ای بهتر است تکنیک هایی آموزش داده شود تا داوطلب ودانش آموز کنکوری مجبور به حفظ تمام مسائل و مفاهیم نشود.

تست زنی صحیح دومین راه حل موفقیت دانش آموز در کنکور سراسری است. داوطلب کنکور باید بداند چه تست هایی هر ساله به چه صورتی در کنکور سراسری استفاده می شوند.

برای رفع مشکل آموزش کلاس ها،کتاب ها و موسسات آموزشی زیادی شروع به کار کردند ولی از آنجایی که رفت وآمد کلاسها تایم زیادی از داوطلب کنکور می گیرند. و کتاب ها نیز نیاز به یک معلم در کنار خود دارند تا مطالب را به دانش آموز ارائه دهند.پس دی وی دی ها بهترین انتخاب برای داوطلبین کنکور هستند.

اساتید کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است با جمع آوری بهترین اساتید مانند مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ، مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی ، استاد امیر دانش زاده مدرس زبان ،استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی ،دکتر حسینی نیا و استاد مهدی شیخی  مدرس زیست و… در کنار هم بهترین فرصت آموزشی را در اختیار دانش آموزان سراسر ایران قرار داده است تا همه بتوانند به طور عادلانه از بهترین آموزش ها استفاده کنند.

روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است
روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است

نمونه تدریس این اساتید را میتوانید به صورت رایگان در سایت مشاهده کنید.

یا با تماس با موسسه کنکور آسان است(گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان) ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ نمونه تدریس ها را دریافت کنید.

لازم است برای تهیه پکیچ مربوط به سطح خودتان تعیین سطح انجام دهید که می توانید با تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تعیین سطح شوید وسپس پکیچ خود را انتخاب کنید.

هزینه پکیچ های کنکور آسان است را می توانید در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.