امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

بهترین مشاوران کنکور آسان است

بهترین مشاوران کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
بهترین مشاور کنکور

در این مقاله سعی داریم ویژگی های بهترین مشاوران کنکور آسان است را خدمت شما معرفی کنیم البته با رعایت اصل صداقت .

یک مشاوره کنکوری خوب چطور کار می کند ؟

شاید تصور کنید که مشاوره تحصیلی نقش شخصی را دارد که مدام در حال پیگیری ۲۴ ساعته دانش آموز، رصد کردن ساعت خواب و بیدار شدن ، خط به خط چک کردن دروس  مطالعه شده دانش آموز، ارزیابی و سوال درسی پرسیدن ، دادن اطلاعات به والدین و اطرافیان دانش آموز ، حل سوالات درسی و تمرینی ، و…. است .

اما خدمت شما عرض می نماییم که این رفتارها برای اکثر دانش آموزان خاصیت بازدارندگی دارد . تقریبا هیچ ، هیچ مشاوری کنکوری نیست که همه این موارد را  کامل انجام دهد یا به نحواحسن انجام داده باشد چون دانش آموزان این موارد را اصلا نمی توانند با هم بپذیرند و شدنی نیست پس چرا باید بیان شود ؟ ؟

مشاور و پشتیبان تحصیلی در موسسه کنکور آسان است شخصی است که ویژگی های ذیل را دارد و به تایید گروه مشاوره رسیده است

۱- مشاور خوب ارتباط اولیه را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

اولین وظیفه مشاور و برنامه ریزی  تحصیلی برقراری ارتباط کلامی خوب با دانش آموز یا داوطلب کنکور می باشد . یعنی اینکه بتوانند هم دانش آموز هم مشاور کنکور در مکالمه های اولیه که بیشترین تاثیر را دارد به بهترین شکل به بیان نیازهای یکدیگر بپردازند و نقشه راه موفقیت را ترسیم کنند .

چه  کارهایی که مشاور می تواند برای دانش آموز انجام دهد و چه وظایف دانش آموز در قبال مشاور تا کمترین زمان تلف شود به طور مثال خانم ریاحی دانشجوی پزشکی منطقه ۱ که از لحاظ تحصیلی و هوشی مرتبه بالایی داشت در چند ماه اول به دلیل حالات روحی که داشتند نتوانستد به مشاور خود اطلاع دهد که کمتر به برنامه تحصیلی روزانه احتیاج دارد و فقط با برنامه تحصیلی خوب مشکلش حل شدنی نیست چون علاقه داشت بعد از اتمام مطالعه روزانه به مشاور خود گزارش بدهد .

راجب اهداف خود سخن بگوید و منتظر نظر و تایید مشاور بود تا روز بعد با انرژی بیشتری شروع به درس خواندن کند اما این سوال برای شما مطرح می شود اگر مشاور در همین حد نیاز داشت چرا اقدام به تماس با موسسه کنکور آسان است گرفت و درخواست مشاوره و برنامه ریزی کرد؟؟؟

مشاور تحصیلی خوب باید شخصی باشد که بتواند از لحاظ تحصیلی و تجربه ای به او اطمینان داشت . شاید یک دانش آموز باهوش و ذکاوت خودش نیز خوب درس بخواند اما قطعا وجود مشاوری که راه بهتر را از راه منطقی به او نشان دهد بسیار مهم تر می باشد و این حرف شنوی با گذشت زمان و افزایش اعتماد بهتر و بیشتر می شود .

۲-مشاور باید اصول صحیح در خواندن را به دانش آموز تعلیم دهد

چه بسیارند داوطلبانی که بعد از گذشت چند ماه با نزدیک شدن به کنکور یا بعد از اعلام نتایج کنکور به این جمله می رسند که درس خواندن من غلط بود،اگر به عقب برگردم بهتر میخوانم،راه های غلطی که رفتم را  اکنون می توانم تشخیص دهم و …

مثلا پوریا حیدری در سال اول درصد زیست ۲۱ را داشت ولی در سال دوم ک منجر به قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه تهران شد درصد ۸۴ درصد را احراز کرد بنظر شما در طول یکسال معجزه رخ داد؟؟نه پوریا بعد از گذشت چند سال تازه شیوه صحیح مطالعه و درس را از بهترین مشاوران کنکور آسان است فرا گرفت یاد گرفت چطور فصول مختلف را در ایام بعد از عید ترکیبی بخواند با کدام منابع و دی وی دی ها کار کند، چطور نکته برداری کند تا مجبور به مطالعه کل کتاب نشود کدام مباحث را بیشتر  و در زمان بهتر مطالعه کند و کدام را تست محور و پاسخنامه ای مطالعه کند و….

پس هر چه سریعتر و بهتر باید بهترین  شیوه مطالعه دروس مختلف مدرسه و کنکور،بهترین زمانی که شروع به مطالعه کنم،چطور درس بخوانم که خستگی کمتری احساس کنم،چه طور از دست کندخوانی رها شوم،افزایش تمرکز به چه صورت است  چطور تشریحی بخوانم تا نمرات خوبی بگیرم،مرور ها چند وقت یکبار و چگونه باشد و … را از مشاوران کنکور آسان است فرا می گیرد.

بهترین مشاوران کنکور آسان است.
بهترین مشاوران کنکور آسان است پاسخ گویی شما هستند.

۳- مشاور خوب باید راهنمایی درسی مناسبی انجام دهد

مشاوران موسسه کنکور آسان است بر خلاف سایر موسسات کار برنامه ریزی  تحصیلی را خود انجام می دهند و صد رد صد کار برنامه ریزی را بر عهده دانش آموز نمی گذارند چون به علم خود،توانایی برنامه ریزی مناسب  برای هر شخص و ارزش زمان و اهداف و آرزوهای دانش آموز اعتقاد دارند.

پس مشاوران برتر کنکور آسان است با مشورت با خود دانش آموز برنامه ریزی های منحصر به فرد ارائه می دهند چه تضمینی وجود  دارد که دانش آموزی که تجربه کنکور سراسری را ندارد بتواند برنامه ریزی تحصیلی صحیحی انجام دهد و در مسیر صحیحی حرکت کند.

پس نقش مشاوری که برنامه ریزی های تحصیلی استاندارد و الگوریتمی ارائه می دهد بسیار پررنگ است چون :

الف)دانش آموز هر چقدر هم برنامه ریزی خوبی انجام دهد باز هم باید مورد تایید مشاور با تجربه و خبره ای قرار گیرد تا مانع ذهنی از اینکه این برنامه مناسب هست یا نه،کافی هست یا نیست،اشتباه است یا نیست، و …. پیش نیاید

ب)وقتی گزارش کار از دانش آموز می گیرند دانش آموز می داند که باید بهترین عملکرد را نشان دهد.این گزارش کار میتواند با توجه به نحوه شروع کار روزانه و هفتگی باشد.

ج)وقتی مشاوره تحصیلی توسط بهترین مشاوران کنکور آسان است انجام می شود دانش آموز صفر تا صد کار مطالعاتی را با بهترین کیفیت و زمان مطالعاتی می گذراند تا کمتر احساس خستگی کند و در راه خود تا روز کنکور و ایام امتحانات در بالاترین سطح ممکن باشد و در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول شود

۴- حفظ انگیزه و روحیه دانش آموز یکی از وظایف مشاور خوب است

همانطور که میدانید تعداد شرکت کننده های کنکور در سال ۹۸ از مرز یک میلیون عبور می کند و قطعا تعداد بسیار زیادی قصد شرکت در کنکور تجربی و قبولی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را دارند ولی فقط حدود رتبه های ۱ تا ۱۰ هزار موفق می شوند پس چرا بقیه داوطلبان انگیزه کافی برای مطالعه ندارند و بعد از چند وقت دست از مطالعه می کشند؟

مسیر کنکور و درس برای افرادی که قبولی در در دانشگاه و رشته های مورد علاقه خاصی دارند و هدف دار زندگی میکنند گه گاه سخت و گه گاه آسان است.مشاوران برتر کنکور آسان است می دانند که باید داشتن آموزان پایبند و مقید به درس آینده را همیشه از راه های خودشناسی و روانشناسی در بالاترین وضعیت روحی نگه دارند تا بعد از چند مدت که شروع به مطالعه کردن احساس خستگی و دلزدگی نکنند ، ثابت قدم و استوار باشند ، در کنکور سیاهی لشکر نباشند و با بهترین عملکرد تست ها را به زانو در بیاورند.

۵-تسلط مشاور به بهترین منابع کنکور ( دی وی دی های کنکور و کتاب های کمک درسی ) و معرفی آن به دانش آموز

امکان رسیدن به هدف با هر وسیله ای ممکن است ولی اینکه چه زمانی و با چه کیفیتی و چه وضعیتی به هدف برسیم نیز مهم است.معرفی بهترین منابع درسی و کنکور جز وظایف مشاوران برتر کنکور آسان است می باشد تا دانش آموز بداند در مجموعه های مختلف دی وی دی های کنکور آسان است چه درسی ، چه مبحثی ، چه تعداد تستی و … تدریس شده است و راجب تمامی محصولات شناخت داشته باشد.

مشاوران مورد تایید کنکور آسان است و اوج یادگیری با شناخت چند ساله بر روی دی وی دی ها، کتاب ها و جزوات انتشارات گیلنا که توسط برترین اساتید کشور مانند مهندس امیر مسعودی در ریاضی و فیزیک ، مهندس عارف ربیعیان در شیمی،استاد حسین احمدی در عربی و دینی و …که در برنامه های مختلف صدا و سیما مثل اوج یادگیری ، یادگیری آسان و …تدریس می کنند بهترین برنامه ریزی ها و مشاوره را تقدیم شما می کنند تا با بیشترین لذت درس بخوانید و کمترین خستگی را احساس کنید.

پس جهت ارتباط با بهترین مشاوران کنکور آسان است،بیان نظرات،پاسخگویی به سوالات  راجب محتوای منابع و دی وی دی ها ، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و ثبت نام در طرح های مشاوره ای ویژه و خرید بهترین منابع با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶   در تماس باشید.

طرح نخبگان کنکور آسان است

46 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • زهرا ذوقی گفت:

  خوب الان باید به کی اطمینان کنیم من دیوی دی خریدم ولی مشاور ندارم

 • محمد معتمد گفت:

  سلام واحد تایید مشاورین چه شماره ای هستش

 • Zahra گفت:

  سلام من مشاورم آقای صدر هستن ولی الان یه مدته کلا از وقتی که خط کاریشون عوض شده ارتباطم با ایشون قطع شده و شماره جدیدشون رو ندارم باید چیکار کنم؟

 • محمد گفت:

  سلام آقای حسینی مورد تایید هستند

  • گیلنا گفت:

   سلام
   بله مهندس حسینی از مشاورین موسسه کنکور آسان است و مشاور مستقیم مهندس ربیعیان هستند .

 • setar گفت:

  سلام اقای قنبری مورد تایید هستن؟

 • محبوب گفت:

  سلام اقای سعید صفری جز مشاورین یا پشتیبان موسسه هستند؟

 • مهدی عبدی گفت:

  سلام آیا آقای میثم مرادی مشاور انتشارات گیلنا هستند؟

 • ناشناس گفت:

  سلام ..خانم امیرحسینی و اقای میثم مرادی کوره جانی .کدومش مورد تایید هستن

 • ناشناس گفت:

  سلام …این شماره مورد تایید هستن فامیلیشون یادم نیس …

 • ناشناس گفت:

  سلام آقای محمدی مورد تابید هستن

 • ناشناس گفت:

  سلام اقای شریفی مورد تایید هستند؟

 • ... گفت:

  سلام اقای شریفی مورد تایید هستند؟

 • ^__- گفت:

  سلام..خانم براتی جزء مشاورین هستند!؟

 • دخترکـــ گفت:

  سلام خانم براتی جزء مشاورین هستن!؟

 • قلعه نویی گفت:

  سلام ایا اقای بیرانوند مورد تایید هستند

  • گیلنا گفت:

   سلام
   لطفا برای تایید مشاور حتما با شماره ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲ تماس بگیرید .
   و قبل از هر گونه واریز هزینه از نام مشاور اطمینان حاصل کنید .

 • اسما گفت:

  راستی شما شماره ی اقای مهندس مرندی دارین؟؟؟؟؟

 • ... گفت:

  اقای امیدی مشاور شماست؟

  • گیلنا گفت:

   سلام لطفا جهت تایید مشاورین کنکور آسان است با واحد تایید مشاوره تماس بگیرید . ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲

 • زارع گفت:

  سلام اقای سعید حسینی مورد تایید هستن؟

  • گیلنا گفت:

   سلام
   آقای محمد حسینی از مشاورین کنکور آسان است می باشند .
   شماره تماس آقای حسینی ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶

 • اکبری گفت:

  سلام ..اقای حق جو مشاور و برنامه ریز کنکور مورد قبول شما هستند؟

 • علی گفت:

  سلام ایا اقای فربد جزو مشاوران موسسه هستند؟؟

 • یلدا عزیزی گفت:

  سلام اقای فروهر جز مشاوران موسسه تان هستند و ایا مورد تایید و خوب هستند؟؟؟

  • گیلنا گفت:

   سلام
   لطفا قبل از واریز هزینه با واحد تایید مشاوره کنکور آسان است تماس بگیرید . ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲

 • مریم سلیمانی گفت:

  سلام خسته نباشید
  آقای حیدری ،مشاور مورد تایید هستند؟رتبه برتر داشتند؟؟

  • گیلنا گفت:

   سلام
   بله آقای حیدری مشاور کنکور آسان است و زیر نظر مهندس ربیعیان هستند .
   شماره تماس آقای حیدری ۰۹۱۲۱۹۶۷۹۵۵ می باشد

 • حسنا گفت:

  سلام
  من یک هفته دی وی‌دی‌ آموزشی گرفتم‌ولی‌مشاورم‌اصلا‌ بهم برنامه‌ نداده

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.