امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

بهترین مشاوره و برنامه ریزی رایگان

بهترین مشاوره و برنامه ریزی رایگان

5٫0 rating based on 1,234 ratings
بهترین مشاوره وبرنامه ریزی رایگان

مشاوره و برنامه ریزی رایگان یک ساله توسط موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با همکاری بهترین مشاورین از سراسر کشور در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

گروه مشاوره کنکور آسان است ( گیلنا ) زیر نظر مستقیم مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی می باشد.

گروه مشاوره

گروه مشاوره کنکور آسان است ( گیلنا ) با ایجاد طرح هایی ویژه تمام دانش آموزان در مقاطع مختلف ( طرح نخبگان – طرح نخبگان پلاس – طرح آینده سازان – طرح اوج یادگیری ) و ثبت نام دانش آموزان در این طرح ها دانش آموزان و داوطلبین کنکوری را در دریافت بهترین منابع و بهترین برنامه ریزی کمک کردند.

ویژگی های بهترین برنامه ریزی

همچنین یک مشاوره خوب باید برنامه ریزی مطابق با سطح دانش آموز در اختیار وی قرار دهد.

برنامه ریزی خوب باید هم آموزش و هم روش تست زنی مناسبی داشته باشد و همچنین تایم جمع بندی و مرور به موقعی در برنامه قرار داده شود.

بهترین منابع کنکوری

منابعی که مشاوره به دانش آموز معرفی می کند باید شامل آموزش و تست زنی کافی باشد . منابع موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا ) نیاز دانش آموزان و داوطلبین کنکوری را جهت منابع از بین برده اند.

برنامه ریزی رایگان

برنامه ریزی کنکور آسان است ( گیلنا ) بر حسب منابع موسسه می باشند و دانش آموزان با دریافت منابع و ثبت نام در طرح های گروه مشاوره کنکور آسان است می توانند برنامه ریزی و مشاوره رایگان دریافت کنند.

دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان

دانش آموزان جهت دریافت مشاوره رایگان و همچنین برنامه ریزی رایگان یک ساله می توانند به سایت اوج یادگیری وانتشارات گیلنا مراجعه کنند .

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.