امروز یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

بهترین مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

بهترین مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
بهترین مشاوره وبرنامه ریزی رایگان

مشاوره و برنامه ریزی رایگان یک ساله توسط موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) با همکاری بهترین مشاورین از سراسر کشور در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود.

گروه مشاوره کنکور آسان است ( گیلنا ) زیر نظر مستقیم مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی می باشد.

گروه مشاوره کنکور آسان است

گروه مشاوره کنکور آسان است ( گیلنا ) با ایجاد طرح هایی ویژه تمام دانش آموزان در مقاطع مختلف ( طرح نخبگان طرح نخبگان پلاسطرح آینده سازانطرح اوج یادگیری ) و ثبت نام دانش آموزان در این طرح ها دانش آموزان و داوطلبین کنکوری را در دریافت بهترین منابع و بهترین برنامه ریزی کمک کردند.

گروه مشاوره کنکور آسان است بهترین مشاورین را جهت دادن برنامه ریزی و مشاوره ، به دانش آموزان معرفی کرده اند. که دانش آموزان جهت ارتباط با مشاورین می توانند با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرند.

ویژگی های بهترین مشاوران کنکور آسان است

مشاوره باید ارتباط قوی و دو طرفه ای با دانش آموز و داوطلبین کنکور برقرار کند  . و طی جلسات و تماس هایی که با دانش آموز و خانواده دانش آموز برقرار می کند سطح دانش آموز را شناسایی کند . منابع مورد نیاز برای کنکور را در اختیار دانش آموز قرار دهد.

ویژگی های بهترین برنامه ریزی کنکور آسان است

همچنین یک مشاوره خوب باید برنامه ریزی مطابق با سطح دانش آموز در اختیار وی قرار دهد.

برنامه ریزی خوب باید هم آموزش و هم روش تست زنی مناسبی داشته باشد و همچنین تایم جمع بندی و مرور به موقعی در برنامه قرار داده شود.

بهترین منابع کنکوری

منابعی که مشاوره به دانش آموز معرفی می کند باید شامل آموزش و تست زنی کافی باشد . منابع موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا ) نیاز دانش آموزان و داوطلبین کنکوری را جهت منابع از بین برده اند.

برنامه ریزی رایگان موسسه کنکور آسان است

برنامه ریزی کنکور آسان است ( گیلنا ) بر حسب منابع موسسه می باشند و دانش آموزان با دریافت منابع و ثبت نام در طرح های گروه مشاوره کنکور آسان است می توانند برنامه ریزی و مشاوره رایگان دریافت کنند.

دریافت برنامه ریزی و مشاوره رایگان

دانش آموزان جهت دریافت مشاوره رایگان و همچنین برنامه ریزی رایگان یک ساله می توانند به سایت اوج یادگیری وانتشارات گیلنا مراجعه کنند همچنین می توانند با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرند.

3 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • نرگس عظیمی گفت:

  سلام
  بابت ثبت نام دخترم ساینا معذیانی در طرح نخبگان و مشاوره خوب تیم اقای مهندس ربیعیان بالاخص خانم صفری سپاسگزارم
  خدا رو شکر که پیشرفت در ازمون ها حاصل شد و هر روز شاهد افزایش ساعت مطالعه سارینا هستم
  پاینده باشید

 • نگار عبداللهی گفت:

  سلام
  بهترین مشاور اقای ربیعیان معرفی بفرمایید ممنون مبشم⁦❤️

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.