امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

تخفیف ویژهعید قربان تا غدیر

تخفیف ویژهعید قربان تا غدیر

5٫0 rating based on 1,234 ratings
طرح تخفیف عید تا عید مهندس عارف ربیعیان

تخفیف ویژه موسسه کنکور آسان است ویژه دانش آموزان سراسر کشور.

موسسه ی کنکور آسان است با طرحی جهت حمایت از دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری  در نظر دارد تخفیفی ویژه در اختیارعموم دانش آموزان قرار دارد.

 این تخفیف شامل ثبت نام کنندگان در طرح های آینده سازان ، نخبگان ، نخبگان پلاس ، اوج یادگیری نیز می باشد.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

اعتبار این طرح تخفیفی از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر است و شما برای تهیه ی DVD های کنکور آسان است با تخفیف ویژه می توانید در بازه زمانی ۲۱ مرداد الی ۲۹ مرداد با کارشناسان مشاوره موسسه ی کنکور آسان است تماس بگیرید.

مهلت ثبت نام

مهلت ثبت نام در طرح محدود می باشد.

و فقط کد تخفیف های محدودی در این بازه زمانی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است. پس داوطلبین ودانش آموزان برای دریافت کد تخفیف ویژه مشاوره و تهیه منابع باید سریعاً با شماره تماس بگیرند.

سایت رسمی کنکور آسان است

به داوطلبان توصیه می شود که منابع خودرا با تخفیف چند درصدی طرح تخفیف عید تا عید موسسه کنکور آسان است تهیه کنند.

در نظر داشته باشید اگر پکیج خود را به صورت کامل (دهم و یازدهم و دوازدهم )  در این بازه زمانی تهیه کنید می توانید از تخفیف ۵۰% منابع استفاده کنید .

در طرح ثبت نامی قربان تا غدیر ارتباط مستقیم با اساتید کنکور آسان است (مهندس عارف ربیعیان – مهندس امیر مسعودی – استاد حسین احمدی و …) برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

جهت ثبت این طرح تخفیفی و تماس با کارشناسان و مشاوران موسسه ی کنکور آسان است برای استفاده از طرح تخفیفی خرید DVD  ،طرح نخبگان، نخبگان پلاس، اوج یادگیری و آینده سازان و دریافت مشاوره و برنامه ریزی می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس حاصل نمایید.

طرح تخفیف DVD  های کنکور آسان است  فقط از عید سعید قربان تا عید سعید غدیرمهلت ثبت نام دارد.

توجه داشته باشید دانش آموزانی که در این بازه زمانی کد تخفیف دریافت می کنند می توانند تا پایان سال برای خرید منابع از همان کد تخفیف استفاده کنند ومشاوره وبرنامه ریزی رایگان نیز دریافت کنند.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.