امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

تعویق کنکور آری یا خیر ؟

تعویق کنکور آری یا خیر ؟

5٫0 rating based on 1,234 ratings
تعویق کنکور 99

بهمن ماه بود که همگی شاهد شروع ویروس کرونا در برخی از شهر ها بودیم که به دنبال آن مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد و اما حال با موضوع کنکور روبه رو هستیم و شاهد نگرانی های دانش آموزان و والدین آنها هستیم برای اینکه ممکن است با برگزاری کنکور نگران سلامتی فرزندان خود باشند و عده ایی میگویند کنکور به تعویق بیفتد و عده ایی دیگر با این موضوع مخالف هستند .

تعویق کنکور به نفع و ضرر چه کسانی است ؟

مسلما کسانی که از سال پیش برای کنکور امسال خودر ا آماده کرده اند تعویق کنکور به ضرر آنها خواهد بود چون آنها یک سال را تلاش کرده اند و درس خوانده اند و منتظر هستند با برگزاری کنکور نتیجه ی کار خود را برداشت کنند اما کسانی که دیرتر شروع به خواندن کنکور کرده اند ، این تعویق میتواند به نفع آنها نیز باشد و یک فرصت برای آنها که بیشتر خود را برای کنکور آماده کنند .اما سازمان سنجش با برگزاری کنکور موافقت کرد و ما در این مقاله میخواهیم به این موضوع بپردازیم که کنکور به تعویق خواهد افتاد یا خیر .

این موضوع میتواند برای یک سری داوطلبان ایجاد استرس کند و برای یک سری داوطلبان ایجاد فرصت .

نحوه برگزاری کنکور در دوران کرونا :

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت :

با تاکید بر اینکه برگزاری کنکور سراسری ، ارشد و دکتری بستگی به شرایطی دارد که با آن مواجهه خواهیم شد ، اظهار کرد :

در اولین نشست کمیسیون آموزش در هفته آتی به این موضوع میپردازیم و با حضور مسئولان اجرایی در این باره تصمیم گیری خواهد شد .

بازگشایی دانشگاه ها در زمان کرونا :

وزیر علوم با اشاره به تصمیم گیری برای حضور دانشجویان در دانشگاه، گفته است : در صورتی که متخصصان امر از نظر مدیریت بیماری کرونا شرایط را برای حضور دانشجویان در محیط های دانشگاهی مناسب تشخیص دهند، دانشگاه ها آمادگی لازم را دارند تمام یا بخشی از فعالیت های خود را در آموزش دانشجویان به صورت حضوری انجام دهند.

وباید تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شود تا خطری دانشجویان را تهدید نکند و از همه نظر خیال خودشان و والدینشان راحت باشد .

موسسه کنکور آسان است میتواند در این زمینه شما را راهنمایی کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.