امروز سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تفاوت آموزش و روش تست زنی دی وی دی های کنکور آسان است

تفاوت آموزش و روش تست زنی دی وی دی های کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
تفاوت آموزش وروش تست زنی دی وی دی های کنکور آسان است

در این مقاله تفاوت آموزش و روش تست زنی دی وی دی های موسسه کنکور آسان است برای دانش آموزان وداوطلبان شرح داده شده است.

موسسه کنکور آسان است هر ساله با توجه به نیاز دانش آموزان محصولاتی را ارائه  می دهد. که دانش آموز و داوطلب کنکور قبل از انتخاب منابع باید حتما  با مشاور ارتباط برقرار کند تعیین سطح انجام دهد و نیاز خود را شناسایی کند.

تفاوت دی وی دی های روش تست زنی وآموزش کنکور آسان است
تفاوت آموزش وروش تست زنی دی وی دی های کنکور آسان است

منابع کنکور آسان است شامل : آموزش مباحث- روش های تست زنی- جمع بندی- همایش- خلاقیت می باشند.

*آموزش:

شامل مفاهیم خط به خط کتاب- حل تمرینات کتاب درسی- که این دی وی دی های آموزشی ویژه امتحانات مدرسه و نهایی جهت افزایش معدل و همچنین حل تست های کنکور می باشند. مسائل کتاب به صورت قابل فهم برای دانش آموز تدریس شده اند. و از هر مبحثی بعد از آموزش چند سوال و تست نیز با پاسخ کامل توضیح داده شده است.

*روش های تست زنی:

شامل ارائه تکنیک های تست زنی برای حل سریع مباحث و مسائل در کنکور سراسری می باشند. بعد از آموزش داوطلب کنکور باید سطح خود را بسنجد و بتواند تست ها را حل کند. دی وی دی های روش های تست زنی موسسه کنکور آسان است علاوه بر ارائه تکنیک های تست زنی سریع وآموزش تست زنی شامل تست های کنکور های سراسری و حل آن ها نیز می باشد.

هر دی وی دی تست زنی را بهتر است همراه با آموزش آن مبحث ببینید.

*جمع بندی:

بعد از آموزش و تست زنی باید بتوانید مباحث را به صورت خلاصه و مفید جمع بندی کنید. جمع بندی که از اسفند ماه تا دوران نهایی نوروز  انجام می شود آخرین مرحله یادگیری برای دانش آموز میباشد .

دی وی دی های جمع بندی  موسسه کنکور آسان است دارای ۳۰%آموزش و ۷۰% تست است.که برای یادآوری سریع مطالب ، رفع اشکال ، تست زنی بیشتر مناسب می باشند. هیچ گونه مطالب اضافه تری در این منابع ذکر نشده وتنها تست در مورد مطالب مفید و پر سوال کنکور طvح  شده است.

*همایش:

دی وی دی های همایش موسسه کنکور آسان است ویژه زمانی است که دانش آموز تمام مطالب را خوانده است . از لحاظ آموزشی در سطح خیلی بالایی قرار دارد و نیاز به تعداد تست های بیشتری دارد.

*خلاقیت:

دوماه باقی مانده تا کنکور رو داوطلب باید تست های را کار کند که از نظر دشواری و سختی کمی بالاتر از سطح  کنکور باشند. داوطلبی اگر آموزش و تست زنی خیلی خوبی را در طول یک سال داشته باشد به راحتی می تواند تست های موجود در دی وی دی های خلاقیت را نیز حل کند و می تواند کنکور خوبی را پشت سر بگذراند.

مطالبی که در حال حاضر گفته شد فقط خلاصه ای از مطالب موجود در دی وی دی ها می باشند . سایت کنکور آسان است انتشارات گیلنا و اوج یادگیری معتبرین منبعی است که میتواند به داوطلب کنکور کمک کند تا از محتوای دی وی دی ها آگاهی یابد. و بعد از آگاهی کامل دانش آموز منابع  مورد نیاز خود را انتخاب کند.

جهت اطلاع از محتوای هر کدام از دی وی دی ها واطلاع از تفاوت دی وی دی های آموزش و روش تست زنی میتوانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.