امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

خبرنامه کنکور

خبرنامه کنکور

5٫0 rating based on 1,234 ratings
خبر نامه کنکور آسان است

با عضویت در انجمن خبرنامه کنکور آسان است از طریق پیام کوتاه از خبر ها با موضوع های زیر با خبر میشوید:

جشنواره های تخفیف محصولات

موسسه کنکور آسان است در ایام عید نوروز، عید سعید فطر ، عید غدیر ، عید …. ، به مناسبت میلاد ائمه اطهار ، جشن سالگرد تاسیس انتشارات گیلنا و …. جشنواره های تخفیف برای خرید محصولات آموزشی و تست زنی موسسه بر پا می کند که خیلی از دانش آموزان از آن بی بهره میمانند و پس از پایان مهلت خرید جشنواره تازه با خبر میشوند و درخواست تمدید جشنواره را دارند و ما شرمنده این دوستان میشیم برای اطلاع رسانی این دسته از دوستان تصمیم به ایجاد سامانه خبر رسانی پیامکی کردیم. برای عضویت در باشگاه اطلاع رسانی فرم عضویت در خبر نامه کنکور آسان است را پر کنید.

جزوات و نمونه سوالات رایگان جدید

زمانی که موسسه اقدام به قرار دادن جزوه یا نمونه سوال به صورت رایگان در سایت قرار داد به اعضای ثبت نام شده در خبر نامه پیام داده میشود تا به موقع از این فایل ها استفاده شود.

محصولات رایگان معرفی شده در برنامه اوج یادگیری

موسسه در هر برنامه تلویزیونی اوج یادگیری یک محصول را به صورت رایگان به بینند گان آن برنامه هدیه میده برای دریافت آن میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲ تماس بگیرید یا در سامانه خبرنامه موسسه ثبت نام کنید تا به موقع برای کسب هدیه اقدام کنید.

همایش های رایگان کنکور آسان است

موسسه برای ارتباط مستقیم با دانش آموزان در هر دوره کنکور چندین مرتبه در چندین شهر کشور عزیزمان ایران اقدام به برگزاری همایش های با موضوعات مشاوره ای (انگیزشی ، اصول مطالعه ، روش تست زنی و … ) ، آموزشی (جمع بندی شیمی ، فیزیک و …) ، اطلاع رسانی ( انتخاب رشته و آمار پذیرش هر دانشگاه و رشته و … ) میکند. برای با خبر شدن از زمان و مکان این همایش ها در خبرنامه ما عضو شوید.

محصولات جدید موسسه

اطلاع رسانی دانش آموزان عزیز از محصولاتی که جدیدا تولید شده یا بروز رسانی شده از طریق پیامک باخبر می شوند.


عضویت در سامانه خبرنامه کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.