امروز شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹

درباره انتشارات گیلنا

معرفی انتشارت گیلنا یا کنکور آسان است

مجموعه کنکور آسان است (انتشارات دیجیتال گیلنا)، با بیش از ۲۴ سال سابقه در زمینه آموزش و مشاوره تحصیلی نامی شناخته ومورد اعتماد برای فعالان عرصه تحصیل و کنکور  است.

مجموعه ای كه هر ساله با جذب و حفظ بهترینهای هر درس مثل مهندس امیر مسعودی در ریاضی و فیزیک و مهندس عارف ربیعیان در شیمی خواستار تحقق عدالت آموزشی و ایجاد فرصت های برابر آموزشی با ارائه ی روش های نوین و مفهومی مطالعه و تست زنی در راستای پیشبرد سطح علمی دانش آموزان و نهایتا موفقیت در کنکور برای فرزندان سراسر ایران عزیزمان است .

بدیهی است که موسسات نوظهور و با تجربه بسیار کمتر در چند سال اخیر تلاش برای تولید محتوای آموزشی دیجیتالی نموده اند ولی کیفیت لازم را ندارند. پایه گذاری چنین مجموعه ای با گرد هم آوردن اساتید مطرح و با تجربه و با مدیریت كارآمد استاد احمدی میسّر گردیده است .

طرح های ویژه مشاوره کنکور آسان است

طرح بی نظیر نخبگان

طرح نخبگان پلاس

طرح آینده سازان

طرح اوج یادگیری

اهداف کنکور آسان است

بهره مندی تمامی دانش آموزان اقصی نقاط کشور از مشاوره  و برنامه ریزی تحصیلی موسسه کنکور آسان است به صورت یکسان با استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود

ارائه لوح ها و جزوات آموزشی و تست زنی تهیه شده توسط برترین اساتید کشور در دروس مختلف به تمامی دانش آموزان و داوطلبان این مرز و بوم

فعالیت کنکور آسان است در تلویزیون

برنامه های تلویزیونی همچون اوج یادگیری در شبکه دو سیما ، آینده موفق در شبکه پنج سیما ، یادگیری آسان در شبکه چهار و برنامه یادگیری برتر در شبکه های استانی گویای حمایت مردم از انتشارات گیلنا می باشد.

ارائه ی خدمات درسی با کیفیت بالا ، برای دانش آموزان مستعد ایران زمین افتخار ماست .دانش آموزان كنكوری و خانواده های آنها باید به این موضوع توجه كنند كه رتبه شدن در كنكور نیازمند صرف هزینه های گزاف و میلیونی در کلاس های خصوصی نیست که در بیشتر موارد نتیجه ای جز اتلاف وقت و رفت وآمدهای اضافی در بر ندارد اما مجموعه ی کنکور آسان است با تکیه بر فناوری های روز ، کلاس های درس را به منزل شما می آورد.

اساتید انتشارت گیلنا

مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک

 استاد حسین احمدی مدرس عربی ادبیات دینی

مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی

دکتر امیر دانش زاده مدرس زبان انگلیسی

مهدی شیخی مدرس زیست شناسی

علی آبان  ( شفاهی ) مدرس ادبیات و عربی

سید محمد حسینی نیا مدرس زیست شناسی

امیر حسین شاهانی مدرس ریاضی

دکتر عرفان پازوکی مدرس زیست شناسی

و …

جهت دریافت مشاوره ، برنامه ریزی تحصیلی، کارشناسی و تهیه دی وی دی های انتشارات گیلنا ، تایید مشاورین و بیان انتقادات و پیشنهادات با شماره  ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ در تماس باشید.

۰۲۱-۲۶۶۰۴۵۱۲

۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶

آدرس موسسه کنکور آسان است ؟

میدان انقلاب ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲موسسه گیلنا

شماره تماس موسسه گیلنا چیست ؟

۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶موسسه گیلنا