امروز سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

روش تعیین سطح

روش تعیین سطح

5٫0 rating based on 1,234 ratings
تعیین سطح

روش تعیین سطح دانش آموزان در موسسه کنکور آسان است توسط مشاوران گروه آقای ربیعیان صورت می گیرد.

معرفی طرح های کنکور آسان است

هر دانش آموز میتواند با تهیه منابع در طرح آینده سازان ویژه دانش آموزان دهم ،طرح نخبگان ویژه دهم و یازدهم ، طرح نخبگان پلاس ویژه دانش آموزان دوازدهمی و داوطلبان کنکور نظام جدید، طرح اوج یادگیری ویژه داوطلبان کنکور نظام قدیم ثبت نام کند و تا روز کنکور از برنامه ریزی و مشاوره رایگان موسسه کنکور آسان است شرکت کند.

مشاورین موسسه کنکور آسان است

هر دانش آموز باید با توجه به سطح و زمان خود اقدام به تهیه پکیج نماید. پس بهتر است قبل از تهیه پکیج  با مشاورین موسسه کنکور آسان(گروه تخصصی مهندس عارف ربیعیان) ارتباط بگیرید .تعیین سطح شوید تا محصولی را اشتباهی خریداری نکنید.­

روش تعیین سطح دانش آموزان

بهترین روش تعیین سطح یک دانش آموز معدلش هست ! که برای مثال اگر دانش آموزی معدل بالای ۱۹ داشته باشد پس در مفاهیم تشریحی مشکلی ندارد و باید از پکیج های تست زنی استفاده کند. و روش دیگری که بیشتر در طرح اوج یادگیری استفاده می شود استفاده از آزمون آنلاین می باشد.

با توجه به نکات گفته شده میبینید که یک دانش آموز برای خرید حتی یک محصول از موسسه کنکور آسان است  حتما باید با یک مشاور و کارشناس مشورت کند و بعد خرید خود را نهایی کند تا جدیدترین، بهترین و با کیفیت ترین دی وی دی های آموزشی را دریافت کند.

یا در سایت انتشارات گیلنا واوج یادگیری ثبت نام انجام دهید وشماره خود را بگذارید.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.