امروز جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

روش تعیین سطح دانش آموزان در کنکور آسان است

روش تعیین سطح دانش آموزان در کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
تعیین سطح

روش تعیین سطح دانش آموزان در موسسه کنکور آسان است توسط مشاوران گروه آقای ربیعیان صورت می گیرد.

دانش آموزانی که برای آینده خود هدف تعیین کردند و برای هدفشان برنامه ریزی دارند پس حتما  با موسسه کنکور آسان است ارتباط گرفته اند. موسسه کنکور آسان است با پخش برنامه ی های تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما ،آینده موفق از شبکه پنج سیما، زنگ پنجم از شبکه پنج سیما، یادگیری آسان از شبکه چهار سیما تدریس بهترین اساتید را در اختیار دانش آموزان قرار داده است.

تدریس های کنکور آسان است که توسط اساتیدی مانند استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ، استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی ،استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی و اساتید دیگر در قالب دی وی دی ارائه می شود شامل پکیج های مختلف(آموزش،روش های تست زنی، خلاقیت ،همایش ، جمع بندی) می باشد.

معرفی طرح های کنکور آسان است

هر دانش آموز میتواند با تهیه منابع در طرح آینده سازان ویژه دانش آموزان دهم ،طرح نخبگان ویژه دهم و یازدهم ، طرح نخبگان پلاس ویژه دانش آموزان دوازدهمی و داوطلبان کنکور نظام جدید، طرح اوج یادگیری ویژه داوطلبان کنکور نظام قدیم ثبت نام کند و تا روز کنکور از برنامه ریزی و مشاوره رایگان موسسه کنکور آسان است شرکت کند.

مشاورین موسسه کنکور آسان است

هر دانش آموز باید با توجه به سطح و زمان خود اقدام به تهیه پکیج نماید. پس بهتر است قبل از تهیه پکیج  با مشاورین موسسه کنکور آسان(گروه تخصصی مهندس عارف ربیعیان) ارتباط بگیرید .تعیین سطح شوید تا محصولی را اشتباهی خریداری نکنید.­

تعیین سطح
تعیین سطح

روش تعیین سطح دانش آموزان در کنکور آسان است چیست؟

بهترین روش تعیین سطح یک دانش آموز معدلش هست ! که برای مثال اگر دانش آموزی معدل بالای ۱۹ داشته باشد پس در مفاهیم تشریحی مشکلی ندارد و باید از پکیج های تست زنی استفاده کند. و روش دیگری که بیشتر در طرح اوج یادگیری استفاده می شود استفاده از آزمون آنلاین می باشد.

با توجه به نکات گفته شده میبینید که یک دانش آموز برای خرید حتی یک محصول از موسسه کنکور آسان است  حتما باید با یک مشاور و کارشناس مشورت کند و بعد خرید خود را نهایی کند تا جدیدترین، بهترین و با کیفیت ترین دی وی دی های آموزشی را دریافت کند.

برای تعیین سطح و دادن آزمون می توانید با مشاورین کنکور آسان است (گروه تخصصی مهندس عارف ربیعیان) با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرید وبا خیالت راحت منابع خود را انتخاب کنید.

یا در سایت انتشارات گیلنا واوج یادگیری ثبت نام انجام دهید وشماره خود را بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.