امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

روش مطالعه زبان انگلیسی

روش مطالعه زبان انگلیسی

5٫0 rating based on 1,234 ratings
روش مطالعه زبان

روش مطالعه زبان انگلیسی چگونه است ؟ بهترین منابع زبان کدامند ؟ چگونه زبان را در کنکور سراسری ۱۰۰بزنم ؟ سوالاتی که گروه مشاوره کنکور آسان است در این مقاله به آن ها پاسخ می دهند .

روش مطالعه زبان انگلیسی

درس زبان به دو قسمت درک مطلب و گرامر دسته بندی می شود .

که قسمت درک مطلب شامل ریدینگ و کلوز تست و لغات می باشد و گرامر شامل نکات دستوری و زبانی است که سوالات کلوز تست نیز گاهی حاوی مطلب هستند .

برای زبان ابتدا باید به لغات تمامی پایه ها و حتی لغات خارج از کتاب تا حدودی مسلط باشید . در برنامه ی خود هر شب ۱۵ لغت زبان قرار دهید . می توانید برای یادگیری لغات زبان از فلش کارت های کوچک استفاده کنید و حتی با شکل های مختلف که مربوط به لغات باشند نیز می توانید یادگیری لغات را افزایش دهید .

بعد از اینکه لغات را تا حدودی حفظ کردید هر شب یک تست ریدینگ در برنامه خود قرار دهید . لغات را در متن ترجمه کنید . گاهی ترجمه لغات با توجه به متن تغییر پیدا می کند .

گرامر زبان برخلاف آنچه که در ذهن ما دانش آموزان وجود دارد بسیار راحت می باشد به شرط آن که بدانید هر نکته گرامری در کدام متن جای می گیرد .

برای خواندن گرامر تمام نکته های مربوط به هم را در کنار هم یادداشت کنید . هر هفته گرامر یک درس را به مدت ۷ روز مرور و تمرین کنید .

تست شبانه مهم ترین عاملی است که دانش آموزان را به تسلط کافی در تست زنی می رساند .

بهترین منابع زبان کنکور

زبان را باید با روش رمز گذاری یاد گرفت . هیچ گاه نباید زبان را حفظ کرد بلکه باید آن را فهمید .

سایت کنکور آسان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.