امروز جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

روش مطالعه زبان انگلیسی با کنکور آسان است

روش مطالعه زبان انگلیسی با کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
روش مطالعه زبان

روش مطالعه زبان انگلیسی چگونه است ؟ بهترین منابع زبان کدامند ؟ چگونه زبان را در کنکور سراسری ۱۰۰بزنم ؟ سوالاتی که گروه مشاوره کنکور آسان است در این مقاله به آن ها پاسخ می دهند .

زبان انگلیسی جز ۴ درس عمومی کنکور می باشد و از درس زبان در کنکور سراسری هرسال ۲۵ سوال مطرح می شود که دانش آموزان برای پاسخگویی به این سوالات ۲۰ دقیقه زمان دارند . و زبان انگلیسی دارای ضریب ۲ در کنکور می باشد .

اکثر دانش آموزان با مشکل آموزش و تست زنی در این درس روبرو هستند . زیرا این درس فرار می باشد پس اگر دانش آموزی بتواند درصد بالای از درس زبان در کنکور به دست آورد تاثیر بسیاری در افزایش رتبه و ترازش مشاهده می شود .

تفکر بسیاری از دانش آموزان این است که مطالعه و تست زنی زبان را به ایام بعد از عید موکول کنند اما این اشتباه رایج ضرر بسیاری به دانش آموزان وارد می کند . زیرا استرس  در ایام بعد ازعید و قبل از کنکور چند برابر می شود و تمرکز کاهش پیدا می کند .

و درس زبان حتما باید هر شب خوانده شود تا در طی مدت طولانی در ذهن تثبیت شود .

پس زبان را از ابتدا در برنامه ی تحصیلی خود قرار دهید .

روش مطالعه زبان

روش مطالعه زبان انگلیسی

درس زبان به دو قسمت درک مطلب و گرامر دسته بندی می شود .

که قسمت درک مطلب شامل ریدینگ و کلوز تست و لغات می باشد و گرامر شامل نکات دستوری و زبانی است که سوالات کلوز تست نیز گاهی حاوی مطلب هستند .

برای زبان ابتدا باید به لغات تمامی پایه ها و حتی لغات خارج از کتاب تا حدودی مسلط باشید . در برنامه ی خود هر شب ۱۵ لغت زبان قرار دهید . می توانید برای یادگیری لغات زبان از فلش کارت های کوچک استفاده کنید و حتی با شکل های مختلف که مربوط به لغات باشند نیز می توانید یادگیری لغات را افزایش دهید .

بعد از اینکه لغات را تا حدودی حفظ کردید هر شب یک تست ریدینگ در برنامه خود قرار دهید . لغات را در متن ترجمه کنید . گاهی ترجمه لغات با توجه به متن تغییر پیدا می کند .

گرامر زبان برخلاف آنچه که در ذهن ما دانش آموزان وجود دارد بسیار راحت می باشد به شرط آن که بدانید هر نکته گرامری در کدام متن جای می گیرد .

برای خواندن گرامر تمام نکته های مربوط به هم را در کنار هم یادداشت کنید . هر هفته گرامر یک درس را به مدت ۷ روز مرور و تمرین کنید .

تست شبانه مهم ترین عاملی است که دانش آموزان را به تسلط کافی در تست زنی می رساند .

بهترین منابع زبان کنکور

زبان را باید با روش رمز گذاری یاد گرفت . هیچ گاه نباید زبان را حفظ کرد بلکه باید آن را فهمید .

موسسه کنکور آسان است با تدریس زبان در قالب لوح های فشرده آموزشی و تست زنی بهترین منابع زبان را برای دانش آموزان آماده کرده است .

امیر دانش زاده زبان انگلیسی را با آسان ترین روش ها برای دانش آموزان تدریس کرده است و در دی وی دی های تست زنی ، تست های ریدینگ ، گرامر و کلوز تست را حل کرده است و روش های سریع تست زنی را به دانش آموزان آموزش داده است .

دانش آموزان و داوطلبین جهت دانلود رایگان نمونه تدریس های استاد دانش زاده می توانند به سایت انتشارات گیلنا یا اوج یادگیری مراجعه کنند و برای تهیه منابع زبان استاد دانش زاده با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرند .

2 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

  • Yes گفت:

    It is great👌👌😁😁

  • علی گفت:

    فووق فوق فوق العادههههه است تدرس استاد دانش زاده که دانش اموز هیچ وقت خسته نمیشه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.