امروز جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

سایت رسمی کنکور آسان است

سایت رسمی کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
سایت کنکور آُسان است

موسسه کنکور آسان است یکی از برترین موسسات کنکوری کشور می باشد که با تدریس بهترین اساتید مباحث کنکوری را به دانش آموزان آموزش دهد و آن ها را در سطح تست زنی به درصد بالای ۷۰ در کنکور سراسری برساند .

موسسات و اشخاص زیادی با درست کردن و تشکیل سایت های مختلف به نام موسسه کنکور آسان است از دانش آموزان هزینه دریافت و دی وی دی و منابع کپی را ارسال می کنند . منابعی که گاهی اوقات تکنیک های اصلی آموزش و تست زنی نیز در آن وجود ندارد .

به همین دلیل حسین احمدی موسس کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) اقدام به تشکیل سایت های موسسه کنکور آسان است کردند تا دانش آموزان تمام منابع خود را از این سایت ها خریداری کنند و برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره کنکوری فقط با این سایت ها ارتباط بگیرند .

سایت رسمی موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) دو سایت گیلنا پابلیشرز و اوج یادگیری می باشند .

که در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری نمونه تدریس های امیر مسعودی ، عارف ربیعیان ، حسین احمدی ، مهدی شیخی و … قرار گرفته است و  همچنین مقالات مشاوره ای در این سایت رسمی کنکور آسان است قرار گرفته است .

نمونه تدریس درس ریاضی و فیزیک با تدریس امیر مسعودی ، نمونه تدریس شیمی با تدریس عارف ربیعیان ، نمونه تدریس دینی و عربی و ادبیات با تدریس حسین احمدی ، نمونه تدریس زیست با تدریس مهدی شیخی ، عرفان پازوکی ، محمد حسینی نیا و … در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری قرار گرفته است .

همچنین فایل کامل تدریس مثلثات امیر مسعودی ، محاسبات ریاضی در شیمی عارف ربیعیان ، استوکیومتری عارف ربیعیان و جزوات و نمونه سوالات دهم _ یازدهم و دوازدهم  به صورت رایگان در سایت انتشارات گیلنا وجود دارد و دانش آموزان می توانند به صورت رایگان دانلود کنند .

سایت کنکور آسان است

شماره تماس های معتبر کنکور آسان است که در سایت انتشارات گیلنا ( کنکور آسان است ) و اوج یادگیری وجود دارند شماره های تماس های ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ و ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲ می باشند .

4 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

  • ناشناس گفت:

    سایت مهندس ربیعیان هم میشه بگید

  • مهران گفت:

    بخدا گیج شدیم.الان کی راست میگه کی دروغ؟؟؟

  • پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.