امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

مشاوره کنکوروبرنامه ریزی

مشاوره کنکوروبرنامه ریزی

5٫0 rating based on 1,234 ratings

هر دانش آموز وداوطلبی مشاور کنکور وبرنامه ریزی نیاز دارد تا بتواند به درستی در مسیر رسیدن به هدف خود قرار گیرد.

کنکور مسیر پر پیچ وخم و طولانی می باشد که شاید بتوان گفت یکی از راه های ساختن آینده برای هر شخصی می باشد. پس در این مسیر باید بهترین ها را داشته باشید. و بهترین ها را باید کسی به شما یاد بدهد که سالهاست در عرصه کنکور تلاش کرده است و موفقیت هایی را بدست آورده است.

مشاور اولین قدمی که هر شخص می تواند برای موفقیت در کنکور به آن فکر کند. و شاید بتوان گفت مشاوره کنکور یکی از عوامل موفقیت هر شخصی میباشد.

اما اینکه چه کسی را بتوان یک مشاور موفق پذیرفت خود سوالی است که ذهن خانواده ها را درگیر کرده است.

امروزه افراد زیادی به نام مشاور کنکور وبرنامه ریزی در حال فعالیت هستند و نمی توان به راحتی شخص و موسسه ی را انتخاب کرد. پس قبل از انتخاب مشاور حتما از ویژگی ها و کار یک مشاور اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

مهندس عارف ربیعیان مدرس برتر شیمی و مشاور رتبه های برتر کنکور در این مقاله توضیحات کافی را خدمت دانش آموزان عزیز ارائه داده است.

ویژگی های مشاور کنکور

تسلط داشتن بر منابع

یک مشاور باید بداند که بهترین منابع با توجه به سطح و نیاز دانش آموز کدامند. دانش آموز نیاز به آموزش دارد یا تست زنی؟ در هر بازه زمانی تا روز کنکور از چه منابعی باید استفاده کرد؟ با آگاهی کامل از منابع می توان یک برنامه خوب و دقیق برای دانش آموز در نظر گرفت.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

برنامه ریزی

دومین گزینه ی که یک مشاور باید روی آن تسلط داشته باشد برنامه ریزی منحصر به فرد برای هر دانش آموز است. برنامه ها حتی اگر در ابتدای راه با هم مشترک باشند بعد از گذشت زمان کوتاهی باید تفاوت بین برنامه دو شخص مشخص شود.

صبر زیاد وقدرت روحیه دادن

در مسیر کنکور همیشه دلسردی ها و بی انگیزگی هایی زیادی برای دانش آموزان بوجود می آید . مشاور باید بتواند با راهکارهای درست از خسته شدن دانش آموز جلوگیری کند و روحیه و انگیزه لازم را برای دانش آموز در طول مسیر فراهم آورد.

این موارد یکسری از ویژگی های یک مشاور خوب می باشد.

برای آنکه بتوانید از تجربیات یک رتبه برتر ومشاور خوب استفاده کنید میتوانید با موسسه کنکور آسان است و موسسه اوج یادگیری ارتباط بگیرید.

یک دیدگاه ارسال شده!

  • گیلنا گفت:

    سلام جناب آقای حسینی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.