امروز یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

مشاور در کنکور

مشاور در کنکور

5٫0 rating based on 1,234 ratings

مشاور در کنکور و یا هر موسسه دیگری به شخصی اطلاق می شود که در تعریف مشاوره باید گفت که مشاوره فرآیندی تخصصی بین مراجع و مشاور است که از طریق آن مراجع با کمک مشاور به بررسی و تحلیل مشکلش اقدام می‌کند، بر نکات ناشناخته شخصیت خود آگاهی می‌یابد، بر اثر تعامل و رابطه مشاوره‌ای با مشاور، به جستجوی راه حل برای مشکلاتش می‌پردازد.

مشاوره تحصیلی در کنکور

مشاوره تحصیلی قسمت تخصصی هر مجموعه کنکوری است که شخص برنامه ریزی تحصیلی و بعد روانشناسی مراجع را به عهده دارد.
اگر بخواهیم کمی ساده تر بیان کنیم به اینگونه است هر شخصی که بتواند تغییری در سیستم مطالعه شما ایجاد کند که شما در مسیر رشد پایدار باشید مشاور تحصیلی خوبی است که می تواند با تکیه بر علم روشهای مطالعه دروس مختلف باشد و برنامه ریزی دقیق و سنجیده ای در اختیار شما قرار داده و زمان شما را مدیریت و نظم ببخشد و حتی با مشاور انگیزشی شور و اشتیاق برای درس خواندن را در شما بوجود بیاورد و ساعت مطالعه شما را افزایش دهد.

مشاور فروش در کنکور

مشاور فروش در تمام سیستمهایی که فروش صورت می گیرند حضور دارند و عمدتا اطلاعات سطحی در خصوص محصولی که می خواهند به فروش برسانند دارند .
این موضوع به بحث کنکور محدود نمی شود و زمانی که شما هر محصولی را اعم از پوشاک و لوازم خانگی و محصولات فرهنگی رابخواهید خریداری کنید مواجه می شوید.

تفاوت مشاورتحصیلی و فروش

شاید در نگاه اول و صحبتهای ابتدایی خیلی شبیه همدیگر باشد.
چون نگاه به کلیات است و به صورت تخصصی صحبت نمی شود .
خیلی تیزهوشانه به صحبتهایشان گوش دهید اگر بزرگنمایی در صحبت بود آن شخص صرفا یک فروشنده است .
شما می توانید با چند سوال ساده ولی تخصصی پی به این موضوع ببرید به طور مثال کسی که مشاور تحصیلی است دائما در حال برنامه ریزی است و نسبت به حجم مباحث و میزان سختی اطلاع دارد و یا حتی ساده تر به طور مثال می داند که ادبیات دهم درس ۴ و ۱۵ درس آزاد است و هیچ محتوایی ندارد که نیاز باشد دانش آموز بخواند .
پس اگر از مشاوری پرسیدی که این دو درس ادبیات را از کجا بخوانم و گفت از منابع موسسه ما مطمئن شوید که تا حالا یک بار هم مشاوره و برنامه ریزی را انجام نداده است.

مشاور مورد تایید کنکور آسان است


سایتهای مورد تایید
کنکور آسان است
اوج یادگیری
امیر مسعودی
استاد حسین احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.