امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

مشاور رتبه های برتر -مهندس عارف ربیعیان

مشاور رتبه های برتر -مهندس عارف ربیعیان

5٫0 rating based on 1,234 ratings
مشاور رتبه های برتر کنکور آسان است

در این مقاله مشاور رتبه های برتر به دانش آموزان معرفی می شود.

رسیدن به جایگاهی که خیلی از داوطلبان کنکور برای رسیدن به آن برنامه ریزی می کنند به تنهایی ممکن نیست. برای رسیدن به چنین جایگاهی نیاز است که مشاوری با  اطلاعات کافی و تجربه ی مثبت با دانش آموز همراه گردد.

موسسه ی کنکور آسان است در این زمینه می تواند یاری گر دانش آموزان باشد زیرا رتبه ی ۱۰ تجربی رشته ۱۳۹۷ نیز با این موسسه همکاری نموده و به واسطه ی برنامه ریزی و مشاوره ی مهندس عارف ربیعیان توانست مسیر پر تلاطم کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارد و به واسطه ی انتخاب رشته ی مهندس عارف ربیعیان به هدف نهایی خود دست یابد.

 علاوه بر این بسیاری از رتبه های برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ نیز با این موسسه همکاری داشته و از منابع و DVD های موسسه کنکور آسان است استفاده نموده اند.

گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان

تیم مشاوره مهندس عارف ربیعیان به صورت مستقیم و مستمر و با نظارتی همه جانبه بر بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ توانسته است نامی درخشان در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی به دست آورد.

انتخاب رشته رتبه های برتر کنکور ۹۸ نیز با تیم مهندس عارف ربیعیان صورت خواهد گرفت و موسسه کنکور آسان است گروه مشاوره مهندس عارف ربیعیان با انجام  انتخاب رشته با توجه به تراز و رتبه داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ آینده خوبی برای دانش آموزان رقم می زند.

مهندس عارف ربیعیان  مدرس درس شیمی و مشاور و برنامه ریز کنکور و همچنین مدرس تلویزیون در برنامه های اوج یادگیری ، کنکور برتر ، زنگ پنجم و … می باشد.

همچنین در امر انتخاب رشته نیز در سال های گذشته توانسته اند با انتخاب درست  دانش آموزان را در راه رسیدن به هدفشان کمک کند.

.با سپردن انتخاب رشته کنکور سراسری خود به تیم انتخاب رشته مهندس عارف ربیعیان با هر رتبه ای می توانید به بهترین نتیجه ی ممکن دست پیدا کنید.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.