امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

نحوه سفارش محصولات کنکور آسان است-خرید محصولات کنکور آسان است

نحوه سفارش و انتخاب مشاور

در این مقاله شما با نحوه سفارش و خرید محصولات کنکور آسان است آشنا می شوید.

شما با خرید دی وی دی از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است می توانید از خدمات مشاوره و برنامه ریزی رایگان موسسه استفاده کنید و به این نکته توجه داشته باشید که از کسی که میخواهید خرید را انجام دهید موظف به دادن مشاوره رایگان می شود.

خرید دی وی دی کنکور آسان

تمام داوطلبان کنکور و دانش آموزان می توانند خرید و سفارش دی وی دی کنکور آسان است است را به سادگی هرچه تمامتر انجام دهند. موسسه کنکور آسان است با ابداع روش آموزش از راه دور به عنوان اولین موسسه دی وی دی محور در این سطح توانسته است مرز یادگیری آسان را شکسته و به همه کسانی که در آرزوی درس خواندن هستند، اما امکان مهاجرت به شهرهای بزرگ را ندارند کمک کند. تمامی افراد در هر نقطه از ایران می توانند با خرید محصولات کنکور آسان است، خود را به سطح بالایی از آگاهی علمی رسانده و با سایر دانش آموزان رقابت کنند.

خرید دی وی دی کنکور آسان است به چه صورت است؟

خرید دی وی دی های گیلنا و نحوه سفارش به دو روش حضوری و تلفنی صورت می گیرد. خرید حضوری برای تمامی کسانی است که در تهران ساکن هستند و خرید غیر حضوری برای تمامی کسانی است که هر جای ایران حتی تهران هستند و تمایلی به مراجعه حضوری ندارند میتوانند خرید خود را تلفنی انجام دهند. این نوع خرید با یک تماس تلفنی و یا ارسال پیامک به شماره هایی که در زیر همین متن قرار داده شده است صورت گرفته، که بعد از آن مشاوران این موسسه با دانش آموز تماس حاصل می نمایند. مشاوران بعد از ارزیابی دانش آموزان و صحبت با والدین آن ها بهترین پکیج آموزشی را گزینش کرده و در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. این دانش آموزان بعد از پرداخت هزینه می توانند پکیج آموزشی مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند. و کار مشاورین دقیقا در همین لحظه شروع خواهد شد .

نحوه ارسال و مدت زمان رسیدن بعد از خرید دی وی دی کنکور آسان است

خرید دی وی دی و جزوه های کنکور آسان است در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد بنابراین هر دانش آموزی که گمان می کند نیاز به راهنمایی و یا یادگیری مجدد دروس دارد، می تواند با موسسه انتشارات گیلنا ارتباط گرفته و بعد از خرید محصولات این موسسه، سطح علمی خود را بوسیله دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان ارتقا دهد.

دادن مشاوره رایگان به دانش آموزان، تعیین سطح علمی و بررسی وضعیت درسی دانش آموزان از جمله خدمات رایگان این موسسه در ازای خرید محصولات کنکور آسان است، می باشد. بنابراین بهترین شرایط برای یک دانش آموز و داوطلبان کنکور که هم بتواند از خرید محصولات لذت ببرد و هم سایر نیازمندی های خود را به صورت رایگان دریافت نماید، موسسه کنکور آسان است، می باشد.