امروز شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹

همه چیز در مورد شیمی مهندس عارف ربیعیان ( کنکور آسان است)

همه چیز در مورد شیمی مهندس عارف ربیعیان ( کنکور آسان است)

5٫0 rating based on 1,234 ratings
شیمی عارف ربیعیان

درس شیمی را چطور با دی وی دی ها بخوانیم؟

شیمی با ضریب بسیار بالا در کنکور تجربی و ریاضی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و هر سال سوالات این درس نیز سخت تر از قبل می شود به طوری که نزدیک به ۷۰ درصد دانش آموزان شرکت کننده در نظرسنجی کنکور ۹۷ درس شیمی را بسیار سخت ارزیابی کردند و میانگین درصدی کمی (۸/۸)با توجه به وقت گیر بودن سوالات به دست آمد.

موسسه کنکور آسان است ( انتشارات گیلنا ) برای درس شیمی با مهندس عارف ربیعیان افتخار همکاری دارد.

مهندس ربیعیان ویژگی های تدریسی متفاوتی دارد که خدمت شما معرفی می نماییم:

فن بیان و انرژی فوق العاده ای دارند که بالاترین آمار و بازخورد  مثبت را در بین دانش آموزان به همراه داشت است و شیمی را برای دانش آموز سهل و آسان تدریس می کنند.

همایش های شیمی مهندس عارف ربیعیان به وسعت کشور بزرگمان ایران، در چندین شهر بزرگ کشور برگزار می شود و سوالات احتمالی ایشان در کنکور ۹۷ مشکل گشای بسیاری از داوطلبان شد و با آن تجربه موفق در سال ۹۸ هم همایش های پرشوری برگزار می کنند که برای کسب اطلاعات راجع همایش ها می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرید.

اما سطح دی وی دی های آموزشی شیمی مهندس عارف ربیعیان به گونه ای تدریس شده که برای دانش آموزانی که از معلم خوب بی بهره اند یا در خانه درس میخوانند بسیار مفید بوده و مطلب به طور کامل بیان می شود

(مخصوصا برای برنامه ریزی های تابستان مثل طرح نخبگان کنکور آسان است که دانش آموزان موفق پیش خوانی می کنند و راه موفقیت را در تابستان طی می کنند)

سطح دی وی دی های تست زنی  ها به گونه ای است که متوسط رو به بالا حل می شود و با توجه به رتبه کشوری المپیاد ایشان و افتخارات مهم ایشان سوالات سطح بالای المپیاد کنکور با درجه سختی بالا نیز حل می شود.

حفظیات در شیمی را به بهترین شکل یاد می دهند مثلا از رموز رمزنگاری شده در جدول تناوبی استفاده می کنند تا یک بار تمامی مطلب را فرا گیرید و تا سالها به خاطر بسپارید.

تدریس دو بخش سرعت و استوکیومتری به نحوی عالی و جذاب می باشد که  با استفاده از فنون خود مهندس ربیعیان مانند جدول تستی این مباحث مهم و پایه ای را اصولی و به راحتی تعلیم می دهد.

با توجه به زمان پاسخگویی به درس شیمی در کنکور سراسری که بری هر سوال ۶۰ ثانیه می باشد و به طور میانگین چیزی حدود ۳۰ ثانیه صرف مطالعه صورت سوال می شود باید راهکاری بکار برد که با کوچکترین دست به خودکار و کاغذی بردن سخت ترین سوالات مربوط به شیمی را پاسخ داد.

جزوات و دی وی دی های شیمی کنکور آسان است با تدریس مهندس عارف ربیعیان بدون بیان مطلب اضافه و حاشیه ای غیر مهم تدریس شده مثلا در فصل در پی غذای سالم که شامل ترمودینامیک و سینتیک شیمیایی می باشد بدین صورت تدریس شده است:

حلقه اول: مفاهیم اولیه کتاب تا خود ازمایی،دما و انرژی گرمایی و سوال های مربوطه،رابطه بین درجه سلسیوس و  کلوین،رابطه بین ژول و کالری ظرفیت گرمایی و ظرفیت گرمای ویژه و مولی و تست های مربوط

حلقه دوم: با زمان ۲ ساعت با ادامه تست ظرفیت ها شروع می شود فرایند گرماگیر و گرماده ،یخچال طبیعی،ترمو شیمی،انرژی پتانسیل،الماس و گرافیت به طور کامل بررسی می شود

حلقه ۳: مربوط به آنتالپی هاست و…..

مهندس عارف ربیعیان
مهندس عارف ربیعیان

پس داوطلبان و دانش آموزان عزیز با دی وی دی های شیمی کنکور آسان است و مشاوره و برنامه ریزی  تیم مهندس عارف ربیعیان:

به بهترین کیفیت ممکن آموزش ببینید.

در امتحانات بیست بگیرید .

۱۰۰ درصد تست بزنید.

و وارد دانشگاه  شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه دهید.

چون با یک کار حرفه ای و تلاش شما  دانش آموز گرامی سخت ترین درس کنکور برای بقیه، برای شما سهل ترین است

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره راجب  دی وی دی های موسسه کنکور آسان است فقط با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را دریافت کنید.

3 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • فاطمه رضازاده گفت:

  واقعا شیمی استاد ربیعیان بی نظیره
  تدریس هاشون خیلی با انرژی و قوی هست
  تشکر

 • محمد عیدی گفت:

  من قبلا از دی وی دی های ونوس استفاده میکردم
  اما الان با دی وی دی های موسسه کنکور آسان است
  دی وی دی فیزیک امیر مسعودی و شیمی عارف ربیعیان عالیه
  هم قیمت شون ارزونتره هم کیفیت بهتری دارند

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.