امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

چگونه درس عربی را در کنکور صد در صد بزنیم؟ عربی

چگونه درس عربی را در کنکور صد در صد بزنیم؟ عربی

5٫0 rating based on 1,234 ratings

چگوه داوطلبین عربی صددرصد را تجربه کنند؟

درس عربی از جمله دروسی است که بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری آن را دشوار می پندارند و به همین دلیل بسیار کمتر از سایر دروس عمومی بر آن تمرکز می کنند.

اما بارها در کنکور سراسری مشاهده کرده ایم داوطلبینی  وجود دارند که با تمرین و تست زنی صحیح و همچنین استفاده از منابع درست توانسته اند به عربی صد در صد در کنکور سراسری دست یابند.

منابع عربی

موسسه کنکور آسان است در درس عربی نیز مانند سایر دروس بهترین منابع را برای دانش آموزان انتخاب کرده است.

موسسه کنکور آسان است با تولید دی وی دی های آموزشی و تست زنی در درس عربی نظرات بسیاری را به خود جلب کرده است.

کنکور آسان است استاد حسین احمدی درس عربی را در مقاطع تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم  و همچنین ویژه نظام قدیم  در دی وی دی های آموزشی و تست زنی تدریس کرده است.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

استاد حسین احمدی

 استاد حسین احمدی موسس کنکور آسان است دارای دکترای عربی از دانشگاه تهران می باشد. بنیان گذار تدریس در قالب لوح های فشرده و همچنین دارای مجوز تدریس در صدا و سیما می باشند.

چگونگی مطالعه درس عربی صددرصد

مطالعه  درس عربی به صورت درس به درس و موضوعی امکان پذیر است که به دانش آموزان توصیه می شود تکنیک موضوعی را برای مطالعه برگزینند و با استفاده از DVDهای عربی استاد احمدی به مطالعه این درس بپردازند.

همچنین جزوه نویسی برای درس عربی بسیار توصیه می شود.زیرا این درس شامل تکنیک هایی برای تست های ترجمه و  تست های قواعد است که نیازمند مرور و تست بسیار است.پس علاوه بر کتاب و تهیه ی DVD، تهیه کتاب های تست مناسب سطح هر شخص نیز ضروری است.

ترتیب مطالعه مباحث درس عربی نیز بسیار مهم است و نیاز به مشاوره  و برنامه ریزی دقیق دارد.روش های مرور نیز بسیار متنوع و کارآمد می باشد که برای موفقیت در کنکور آگاهی از این روش ها الزامی است.

می توانید عربی صددرصد را تجربه کرد فقط کافی است راه آن را پیدا کنید.

کنکور آسان است
اوج یادگیری
امیر مسعودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.