امروز دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹

چگونه دین و زندگی را صد در صد زدم ؟

چگونه دین و زندگی را صد در صد زدم ؟

5٫0 rating based on 1,234 ratings
دین و زندگی

چگونه به دین و زندگی صد در کنکور سراسری دست پیدا کنم ؟

با سلام خدمت دانش آموزان عزیز و داوطلبین پرتلاش کنکوری

بنده محمد حسینی نیا دانشجوی میکروبیولوژی دانشگاه تهران هستم که درست همانند شما روزی درگیر مطالعه و تلاش برای رسیدن به رویاهایم بودم.

شاید خیلی از شما دوستان من این روزها ناامید باشید شاید خیلی از شما عزیزان برنامه و روش مطالعه صحیح و اصول تست زنی را نمی دانید . یا شاید در انتخاب منابع آموزشی دچار شک و تردید هستید .

ولی نگران نباشید من هم روزی عین شما بودم . بی هدف و بی برنامه ریزی پیش می رفتم از فرط ناامیدی حتی با ساعت مطالعه بسیار بالا هم نمی توانستم از درس خواندن نتیجه ایده آل را بگیریم ، از پس تست ها بر نمی آمدم و در آزمون های آزمایشی هم ترازهای ضعیف کسب می کردم . از آن جایی که در جزیره کلاس کنکور مناسبی هم وجود نداشت تا ابتدایی ترین نیازهای آموزشی خودم را برطرف کنم و با اساتید خبره مشاوره داشته باشم ، از این حجم از تلاش بیهوده خسته شده بودم و به این باور رسیده بودم که درس خواندن برای کنکور بی فایده است و با وجود این ضعف های بزرگ در پایه ی آموزش خود و بدون کلاس های کنکور اساتید بزرگ و مبالغ هنگفت تدریس های خصوصی،نمی توان نتیجه ی خوبی کسب کرد و عبور از این سد کنکور ممکن نیست.

بنابراین کسی مانند من با امکانات کم و محدود نباید به آینده ای درخشان امیدوار باشد.

کنکور تمام رویاهای من را در هم شکسته بود و من بدون داشتن حتی یک برنامه ساده برای حرکت در مسیر آینده ام ، از تمام اهداف و علایق دیرینه خودم یعنی تحصیل در یک رشته مرتبط با علوم تحقیقاتی و ورود به دنیای بی حد و مرز و اسرارآمیز علوم روز دنیا از طریق بهترین دانشگاه ایران،دور مانده بودم.

روزها و شب های سرد پاییز و زمستان یکی پس از دیگری می گذشتند و من در حالی که اهدافم را گم کرده بودم،مانند ناخدایی که کشتی چوبی کوچکش اسیر طوفان شده و در تلاطم امواج به سمت گرد آب فراموشی می رود،تمام آرزوهایم را در حال غرق شدن می دیدم .

آشنایی من

ولی ناگهان لطف حق شامل حال من شد و یک شب به طور اتفاقی با برنامه رادیویی « کنکور آسان است » آشنا شدم.

آنجا بود که جذب صحبت های گرم ، قاطع و فوق العاده انگیزشی استاد حسین احمدی شدم ، پس توضیحاتی که از اوضاع و احوال خودم برای ایشان دادم ، استاد در اولین قدم با یک برنامه ریزی منطقی و اصولی در راستای پیشبرد اهدافم باعث از بین رفتن اضطراب این چند مدت شدند و مدتی بعد منابع آموزشی کارآمد که همان لوح های فشرده تدریس اساتید بودند را در اختیار من قرار دادند.

استاد احمدی راه مقابله با تست های تنوع دروس مختلف را از طریق ۷ تکنیک علمی تست زنی به من آموختند و روش مطالعه صحیح هر درس را برایم توضیح دادند .

و اینگونه شد که من هرچند که دیر شروع کرده بودم ولی توانستم با استفاده از مشاوره ها و راهنمایی های ایشان به دیدگاه طراحانه برسم و درس دین و زندگی کنکور را ۱۰۰ درصد بزنم و تنها کسی باشم که از کیش به دانشگاه تهران رسید.

هر لحظه خدا را شاکرم که راه موفقیت را برایم هموار کرد و باعث شد تا در تمام مراحل زندگی ام وجودش را در کنار خودم احساس کنم و این توانایی را به من عطا کرد تا اصول مشاوره و موفقیت را از استاد عزیزم بیاموزم و جز معدود دانش آموزانی باشیم که دین و زندگی کنکور را صد در صد بزنم و امروز بتوانم از طریق همان برنامه ی رادیویی که زندگی من را متحول کرد و برنامه های تلویزیونی انتشارات گیلنا به دانش آموزان سرزمینم مشاوره بدهم و تجربیاتم را با آنان در میان بگذارم تا شاید مسیر زندگی حتی یک نفر را بتوانم تغییر دهم و به لطف خدا در کنار استاد حسین احمدی دانش آموزانم را به هم دانشگاهی های خودم تبدیل کنم و یاری رسان افرادی باشم که با شرایط سخت اهداف بزرگی را در سر می پرورانند، افرادی مانند حمیدرضا محمدی عزیز که مقاله موفقیت وی را خواهیم خواند.

کنکور آسان است
امیر مسعودی
اوج یادگیری

2 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

  • حسین کریمی گفت:

    چطور میتونیم یا استاد احمدی در ارتباط باشیم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.