امروز پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸

یادگیری آسان کنکور آسان است

یادگیری آسان کنکور آسان است

5٫0 rating based on 1,234 ratings
یادگیری آسان

این روزها شاهد پخش برنامه های کنکوری متفاوتی از تلویزیون هستیم . یکی از این برنامه های کنکوری برنامه یادگیری آسان می باشد.

برنامه ی یادگیری آسان یکی از پرطرفدارترین برنامه های کنکوری تلویزیونی می باشد .

در این برنامه شاهد حضور بهترین اساتید کنکوری برای دروس مختلف ، مشاوران معتبر کنکوری ، رتبه های برتر کنکور و … می باشیم.

اساتید یادگیری آسان

اساتیدی که هر روزه در برنامه یادگیری آسان حضور پیدا می کنند و به صورت رایگان تدریس های خود را در اختیار دانش آموزان و داوطلبین کنکوری قرار می دهند بهترین اساتید کنکوری هستند .

استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک که هر سال سوالات کنکور را به صورت مستقیم و صحیح در تلویزیون حل می کنند و تکنیک های سریع تست زنی را در درس ریاضی و فیزیک به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهند .  مبحث مثلثات استاد مسعودی را می توانید به صورت رایگان در سایت گیلنا پابلیشرز و اوج یادگیری دانلود کنید.

استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی موسسه کنکور آسان است می باشند .

ایشان تنها استادی هستند که در کنکور ۹۷ و کنکور ۹۸ ، ۷۰% سوالات شیمی کنکور را پیش بینی کردند .

شایان اروجی و نسیم علی آبادی دانش آموزانی هستند که در کنکور ۹۸ با استفاده از مشاوره و برنامه ریزی مهندس ربیعیان توانستند به رشته پزشکی روزانه دست پیدا کنند .

دانش آموزان و داوطلبین کنکوری برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان مهندس ربیعیان می توانند با شماره ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲ یا با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس برقرار کنند.

استاد حسین احمدی موسس کنکور آسان است می باشند و اولین شخصی که دارای مجوز تولید  لوح های فشرده آموزشی می باشند .

استاد احمدی دروس ادبیات ، عربی ، دین و زندگی و زبان تمام پایه های تحصیلی را به صورت یاد یار سازی برای دانش آموزان تدریس کرده اند .

آقای سعید بدلی و سعید جوکار با استفاده از دی وی دی های استاد احمدی در کنکور ۹۸ توانستند به درصد ۱۰۰ در درس عربی و دین و زندگی برسند.

زمان پخش برنامه یادگیری آسان

برنامه یادگیری آسان هر روز ساعت ۱۶:۴۵ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

ارتباط با اساتید یادگیری آسان

دانش آموزان برای ارتباط مستقیم با اساتید یادگیری آسان می توانند به سایت گیلنا پابلیشرز یا اوج یادگیری مراجعه کنند و یا با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ و ۰۲۱۲۶۶۰۴۵۱۲ ارتباط برقرار کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.