امروز یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸

DVDهای کنکور آسان است یا دی وی دی های حرف آخر؟

DVDهای کنکور آسان است یا دی وی دی های حرف آخر؟

5٫0 rating based on 1,234 ratings
کنکور آسان است یا حرف آخر؟

در این مقاله تفاوت بین DVDهای کنکور آسان است و حرف آخر برای دانش آموزان به طور کامل بیان شده است.

در این مقاله سعی شده به مقایسه بین اساتید کنکور آسان است و حرف آخر بپردازیم (بدون جانبداری و منصفانه)

دروس را تک به تک مقایسه میکنیم که فضای شفاف و بدون تبلیغ باشد و صرفا به شما در بهترین انتخاب کمک کرده باشیم:

ریاضی

ریاضی مهندس امیر مسعودی یا عبدالرضا منتظری ؟

مهندس منتظری دارای فن بیان بالا و پر انرژی و پر هیاهو میباشند مهندس امیر مسعودی با تکیه بر نکات علمی و ثبت شده به نام خود ایشان و شاید کمی خشک تر نسبت به منتظری تدریس میکنند.

طی نظرسنجی در ۱۰ منطقه تهران ۷۴ درصد به مهندس مسعودی و ۱۵ درصد به مهندس منتظری و ۱۱ درصد هم معتقد بودند که کلا دی وی دی خوب نیست و فرق نمیکنه استادش خوب باشه یا بد.

فیزیک

فیزیک مهندس امیر مسعودی یا مهندس پیمان کامیار؟

اشتباهات در دی وی دی های کامیار بسیار زیاد بوده و اعتراض اکثر دانش آموزان به همین مورد است در صورتی که مهندس مسعودی در فیزیک بسیار توانمند بوده و هر ساله در روز کنکور به صورت زنده از طریق برنامه اوج یادگیریزنگ پنجم در تلویزیون تمام سوالات کنکور را حل می کنند که تا هم اکنون هیچ استادی همچین جسارت و توانمندی را در فیزیک نداشته اند.

شیمی

شیمی عارف ربیعیان یا غلامرضا شیروانی؟

مهندس شیروانی به جای پرداختن بیشتربه نکات تستی که برای موفقیت در کنکور ضروری است به تدریس مدرسه ای دروس پرداخته و نسبت به مهندس عارف ربیعیان نکات تستی کمتری مطرح می کنند.اغلب دانش آموزان در آموزش مدرسه ای دروس مشکلی ندارند و چیزی که بیش از همه چیز مورد نیاز دانش آموزان است،ارائه ی نکات تستی است.لذا ترجیح اکثر دانش آموزان DVD های  شیمی مهندس عارف ربیعیان می باشد.

زیست

زیست کنکور آسان است یا زیست حرف آخر؟

از نقاط قوت موسسه ی کنکور آسان است ارائه ی DVDهای زیست با تدریس اساتید مختلف است.  درس زیست باتدریس استاد شیخی ، استاد حسینی نیا ، استاد پازوکی ؛ استاد امیری و استاد دادگستری ارائه می گردد که تمامی این اساتید مجرب بوده و آموزش آنها پاسخگوی نیاز دانش آموزان است اما DVD های زیست موسسه ی حرف آخر تنها توسط استاد رضا شعبانی تدریس می گردد که نسبت به استاد شیخی و استاد حسینی نیا کمتر در تلویزیون مطرح بوده اند و سابقه ی علمی استاد شیخی و حسینی نیا به مراتب بیشتر می باشد.

ادبیات

ادبیات استاد حسین احمدی یا استاد محسن منتظری؟

استاد منتظری که مدرس درس ادبیات موسسه حرف آخر است به خوبی از پس آموزش ادبیات بر می آیند و نتایج مطلوبی نیز کسب نموده اند اما این نتایج در مقایسه با استاد حسین احمدی و استاد آبان که سابقه ی درخشانی در امر آموزش ادبیات کنکور دارند بسیار کم به نظر می رسد.مقبولیت و بنیه علمی استاد احمدی و استاد آبان همانطور که در رسانه ی ملی شاهد آن هستید بیشتر بوده و تکنیک های آنها برای موفقیت در کنکور اولین یاری گر داوطلبان است.

عربی

عربی استاد حسین احمدی یا محمد واعظی؟

سابقه ی علمی استاد احمدی و تکنیک های قوی ایشان راز موفقیت و محبوبیت شان است همچنین آرامش و فن بیان ایشان بسیار فصیح تر و قابل درک تر از استاد واعظی می باشد.البته بنیه علمی استاد واعظی نیز قوی می باشد اما به سبب تکیه بر هیجان حین آموزش مسبب آشفتگی ذهنی دانش آموز می گردند .

دین و زندگی

استاد احمدی یا استاد علیرضا یوسفیان پور؟

دین وزندگی استاد احمدی با سابقه ی طولانی تدریس از پیشگامان تدریس درس دین و زندگی کنکور است اما سابقه ی استاد علیرضا یوسفیان پور کم و نوپا می باشند لذا برای موفقیت حتمی در کنکور نمی شود ریسک کرد و از منابعی استفاده کرد که هنوز بازخورد مثبت آن به اثبات نرسیده است.

زبان

زبان استاد دانش زاده با استاد مجتبی محمودی؟

تدریس استاد دانش زاده به صورت مرحله به مرحله و پله پله است و از پایه شروع به ارائه ی تکنیک ها می کند ،اما تدریس استاد محمودی به گونه ای است که  ساخت ذهنی منظمی برای به یاد سپاری مطالب و تکنیک ها ارائه نمی دهد.به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبان کنکور استفاده از DVD های زبان استاد دانش زاده است.

به همین دلیل دانش آموزان وداوطلبان کنکور برای تهیه بهترین منابع حتما با مشاورین ارتباط بگیرند و می توانند جهت دانلود رایگان و اطلاع از قیمت دی وی دی های کنکور آسان است می توانند به سایت گیلنا پابلیشرز یا اوج یادگیری مراجعه کنند و با شماره ۰۹۱۲۱۹۶۸۲۸۶ تماس بگیرند.

4 نظر ارسال شده. نفر بعدی شما باشید!

 • نرگس شمشیری گفت:

  ببخشید قیمت دی وی دی های کنکور است است یا حرف اخر چطوره؟
  من ک شیمی مهندس عارف ربیعیان را نمونه دیدم خییییلیییی خوبه تدریس شون

 • ممد گفت:

  این سایت مال موسسه کنکور آسان است می باشد و بدیهی است که همش از خودشون تعریف کنن

 • SdJ گفت:

  ههههه موسسه حرف آخر با کنکور آسان است اصلا قابل قیاس نیس استادای حرف آخر تو ایران تک هستن و هیچ موسسه ای نمی تونه مثل اون باشه
  من نمی دونم کنکور آسان است واقعا خودش رو بهتر از حرف آخر می دونه!!!!!!!

 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.